Amanda Cerny ve Cafer Lalek Yozgad

Amanda Cerny

Amanda Cerny Yozgatın yeni gelini, Türkiye aşığı, en yakışıklı Türk Cafer Dayı’ya aşık olan model. 26 Haziran 1991 yılında Amerika’nın Pennsylvania eyaletinde doğan Amanda Cenry Ülkemizde günden güne popülerliğini artırıyor. Bilenler kendisini zaten biliyordu fakat Cafer Dayı ile olan ilişkileri sonrası gündemede bomba etkisi yaptı. Amanda Cenry  in instagram hesabında 8.7 milyon takipçisi var ve paylaştığı Türk Bayraklı fotoğraflar ile bu sayı hızla artıyor. Kendisi ile ilgili internette çok fazla bilgi olmamasına rağmen çok fazla aranıyor ve soru soruluyor. Amanda Cerny boyu kaçtır, kilosu kaçtır kimdir nedir diyecek olursanız hepsi yazımızda sizi bekliyor.

Amanda Cerny kimdir

Vine ve Snapchat paylaşımları ile hayatımıza giren model 26 Haziran 1991 yılında Amerika’nın Pennsylvania eyaletinde doğmuş, Amanda Cerny in boyu 1.71 cm ve 51 kg. Samantha isminde bir kız kardeşi var. Cafer Lalek (@caferlalek) ile bacanak olmak isteyenlere duyurular : )

25 yaşındaki Amanda Florida State Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra Ekim 2011’de PlayBoy’da ayın oyun arkadaşı seçildi ve kısa bir süre sonra modellik kariyerine başladı. Health & Wellness dergisine kapak olmasının hemen ardından popülerlik merdivenlerini tırmanmaya başladı.

Sosyal medya üzerindeki potansiyeli fark eden Amanda Cerny, Vine ve Snapchat  üzerinden komik videolar çekmeye başladı ve 2 milyon takipçi sayısına ulaştı. Öyle ki youtube a yüklediği Amanda Cerny ifşa “nasıl muz yenir” videosu bir kaç gün içerisinde 1 milyon 107,242 kişi tarafından izlenmiş ve Amanda Cenry bu olay üzerine Vine ve diğer sosyal medya takipçilerine daha güzel videolar çekmek için oyunculuk kursuna başlamıştır.

Amanda Cerny inci, eksisözlük gibi bir çok sözlükte de sincap yanakları ile adından sıkça söz ettiren yarı cılbah (yozgatça da çıplak) güzelimiz bakalımız dilimizi kaç günde öğrenecek.

Instagram üzerinden  büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Amanda Cenry eski sevgilisi Justin Bieber sayesinde de takipçilerine takipçi  katmış ve isminden söz ettirmişti. Ayrıca yardım ve hayır kuruluşlarına yapmış olduğu bağış ve katkılar güzel gelinimizin kalbinin de ne kadar temiz ve güzel olduğunun en açık göstergesi.

California’da yaşayan güzelimiz  Amanda o zamanlar Yozgat nerde bilmiyor. Taki Cafer Lalek (@caferlalek)  o malum tweeti atana kadar.

Amanda gadanı alırım nörüyon?
*nöriyim.
-senin delioğlan nabıyo?

Başka mankenlerlen geziyordur zağarrr

bırah heri allaaanı la, saçma sapan gonuşma seviyoz gız seni : )

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir