Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Eğer gerçekten önceliğiniz üretmek, öğrenmek, faydalı olmak ve emek verip ürettiğiniz bilginin karşılığını almak sa, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sevgili DümenSuyu takipçileri gördüğünüz gibi sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız zamanla sizler sayesinde gelişti, başarılarını arttırdı ve artık çok geniş kitlelere hitap ediyor.

Bilmeyenler için; DümenSuyu ekibi içerisinde profesyonel ve amatör denizciler, denizci eşleri, denizcilik öğrencileri, denize ve denizciliğe gönül vermiş yazar çizer bir kadrodan oluşuyordu.

Bugün geldiğimiz noktada ekibimiz maalesef sizlere yetemez oldu ve biz de ekibimizdeki herkesin sıkılmadan yorulmadan zevkle üretebilmesi ve eğlenebilmesi için büyüme kararı aldık.

Sitemiz bugünlerde günde ortalama 3.200 farklı kişi tarafından defalarca ziyaret ediliyor. DümenSuyu Faceboook hesabı 7.500 Intagram Hesabı 3.300 kişi ve bu sayı her hafta yüzlerce artıyor.

Bizimle Birlikte Neler Yapabilirsiniz?

Aşağıdaki konulardan en azından birinde yetkinliğiniz, ilginiz, merakınız ya da öğrenme isteğiniz varsa; yeni insanlar tanımak, kendinizi, çevrenizi ve mesleki bilgilerinizi geliştirmek, maddi ve manevi kazanç sağlamak ve en önemlisi faydalı olmak istiyorsanız, info @dumensuyu.com adresine mail gönderebilir, iletişim sekmemizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Özellikle “denizcilik öğrencisiyseniz” bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Medya Yöneticiliği

İçerik Editörlüğü

GASM, GOSS, GOC soru bankalarının satış ve takibi

Grafik Tasarım

Photoshop vb programlar

SEO, SEM, Google Analytics

Google Adwords, Adsense

Dijital Pazarlama

HTML, PHP uzmanlığı

Denizcilikle İlgili Haber ve Gelişmelerin Takibi

Denizcilik Okulları DümenSuyu Temsilciliği

Bizimle Çalışmak Size Ne Kazandıracak?

DümenSuyu ekibine katılma şansı yakalayarak kazanacağınız maddi ve manevi bir çok değer için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. TAMER ARASAN

    TAMER ARASAN 10 YILDIR YAKLAŞIK AŞÇILIK YAPIYORUM ARKADAŞ ÖNERİSİ İLE GEMİDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM GEMİCİ BELGELERİM VE PASAPORTUM HAZIR.3000-4000 KİŞİYE YEMEK YAPTIĞIMIZ İÇİN KUMANYA KULLANMASINI AZ ÇOK BİLİRİM VE SİZLERLE ÇALIŞMAK BENİ MUTLU EDER. TEŞEKKÜRLER

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir