Cameron Dallas

Cameron Dallas

Cameron Alexander Dallas,  Amerikalı Vine fenomeni.

Cameron Dallas kimdir, Cameron Dallas kaç yaşında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı yazı dizimizde.

Cameron 8 Eylül 1994 yılında Los Angeles, California’da doğdu. Annesi Gina Dallas tarafından Chino, California’da yetiştirildi.

Melezlerin kanıtlanmış övgülerini sonuna kadar hak ediyor. Etnik kökenini yarı İskoç, çeyrek Meksikalı ve çeyrek Alman olarak açıklıyor.

Her şey Cameron Dallas ın 2012 yılı eylül ayında arkadaşlarına ve ailesine yaptığı şakaları Vine’da paylaşmasıyla başladı.

2014 yılında Cameron Dallas ın Vine hesabı, dünyanın en çok takip edilen 11nci Vine hesabı olarak 8.1 milyon takipçiyi buldu. Bunun yanı sıra Twitter’da yaklaşık 8,5 milyon ve Instagram’da yaklaşık 15 milyon takipçisi var.

AwesomenessTV CEO’su Brian Robbins Nisan 2014’te Cameron Dallas oynadığı bir filmi hazırladığını açıkladı ve Cameron Dallas için şöhret, paraya dönmeye başladı.

Cameron Dallas filmleri…

Cameron Dallas’ın oynadığı Expelled filmi o yıl 12 Aralık 2014’te sinemalarda yerini aldı..

Mayıs 2015’te Dallas, NBC nin gerilim televizyon dizisi American Odyssey’nin iki bölümünde oynadı. Aynı yıl The Outfield’de Nash Grier ve Caroline Sunshine’ın karşısına çıktı. Film, talep üzerine video yoluyla 10 Kasım 2015’te yayınlandı. Kasım 2015’te, Dallas’ın Komşular 2: Sorority Rising’de olduğu ortaya çıktı. Ancak sahneleri kesildi. Haziran 2016’da Dallas, yaklaşmakta olan bir Netflix gerçeklik serisi Chasing Cameron’da oynayacağını duyurdu. 27 Aralık 2016’da galası olacak.

Expelled ve The Outfield gibi filmlerde rol aldı.

20 Nisan 2015’te Cameron Dallas BillBoard Hot 100 de 18inci sıraya kadar yükselen ilk single’ı “She Bad” i piyasaya sürdü. Daha sonra da Daniel Skye’in “All I Want Is You” adlı parçasında yer aldı.

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir