Maaşları ve Hakkında Bilinmeyenlerle Chemfleet

Chemfleet Maaşları, Gemileri, Çalışma Şartları ve dahası..

Chemfleet Türkiye’nin en iyi denizcilik firmalarından biri olmasına karşın basında fazla yer verilmeyen ve sosyal medyada yaptığımız araştırmalarda pek bilinmediğini farkettiğimiz firmalardan birisi.

Chemfleet

2012 yılında Yıldırım Holding, denizcilik sektöründeki büyüme planları doğrultusunda Türkiye’nin en dinamik ve güvenilir gemi işletmecilerinden sayılan Chemfleet’in % 51’ini satın alarak şirketin büyük ortağı haline gelmişti. Özellikle tanker işletmeciliğinde hem yerel hem de uluslararası çapta kendisine saygın bir konum edinen Chemfleet, başarılarına büyüyerek devam ediyor.

Satın alma ile ilgili Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel YILDIRIM şöyle konuşmuştu:
 
“Beraber çalışmaya başladığımız günden beri profesyonel kadrosu ve iş yapma yaklaşımı ile bizi son derece memnun etti. Hizmet kalitesi ve üstün sektör tecrübesi ile Chemfleet, şirketimize büyük değer katacaktır. “
 
Chemfleet’in Kurucusu ve Genel Müdürü Kaptan Ahmet HAZNEDAR ise anlaşma ile ilgili şunları söyledi:
 
“Ortaya koyduğumuz hedefler ve planladığımız projelerle Yıldırım Holding`in güvenini ve desteğini kazandık. Büyüme potansiyelimizi hayata geçirebileceğimiz bu anlaşmayı yapmış olmaktan gurur duyuyoruz.”
 
2006’da kurulmuş olan Chemfleet bugün 30 geminin işletmesini yapıyor.

Türkiye’nin en iyi tanker firmalarından olan Chemfleet gemilerinde çalışan değerli okurlarımızdan derlediğimiz bilgileri siz dümensuyu okurları için paylaşıyoruz.

Sizde çalıştığınız şirket ile ilgili bilgi ve görüşlerinizi facebook hesabımızdan ve sitemizde bulunan iletişim sekmesinden paylaşarak denizci dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika(varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz

Chemfleet Maaşları (Tanker-Yabancı Bayrak)

Kaptan/Baş Mühendis  4+1 toplam 10.500 USD

2.Kaptan/Mühendis  USD 4+1 toplam 7.800 usd

Zabitan  4+1 toplam 4150 usd.

Reis-Fiter-Aşçı-Lostromo-Pompacı 6+1 toplam 2250 usd.

Usta Gemici-Yağcı  6+1 toplamda 1750 usd.

İlk kontrat sonrası %5 sinyorita hak ediliyor ve %15 e kadar senelik olarak artıyor.

Dünya (Zenith) Denizcilik Maaşları için burayı tıklayınız.

Diğer maaş bilgileri için iş ilanları sekmemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sizde çalıştığınız şirket ile ilgili bilgi ve görüşlerinizi facebook hesabımızdan ve sitemizde bulunan iletişim sekmesinden paylaşarak denizci dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

12 Yorum

 1. Sedat Canpolat

  17 yıllık usta gemiciyim evraklarım tamam 3 yıl amerikada yaşadım iyi ingilizcem var. Eksaydan tanker tecrübem var. Sizinle çalışmak istiyorum.

  Yanıt
 2. Gemiadami ailesi

  Yıllardır iyi bir şirket olduğu tartışılmaz ama son birkaç aydır maaşlarin geç yatırılması söz konusu olunca canımız sıkıldı açıkçası inşallah biran önce yatar ve gemiadami ailesi olarak sıkıntımız son bulur

  Yanıt
 3. Şükrü

  3 yıldır kuruyuk gemilerinde elektrık zabitiyim. Sıfır tanker yapımı gemilerde tershanede çalışmışlığım vardır. Şirketinizle çalışmak isterim. Saygılarımla

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir