Denizciler için biçilmiş Kaftan www.UzaktanYDS.com

UzaktanYDS de nereden çıktı dediğinizi duyar gibiyiz… Sevgili DümenSuyu okurları YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) en nihayetinde biz denizcilerin de hayatına girdi.

YDS nedir diye merak edenlere şöyle özetleyelim: YDS, 2013 yılının başlarında (4 Ocak) devlet memurlarının (kamu personeli) yabancı dil bildiğini ispatlayarak “ek maaş” (yabancı dil tazminatı) alabilmesi için Kanun Hükmünde Kararname ile hayatımıza giren bir sınavdır. YDS İlkbahar ve Sonbahar Dönemi olmak üzere senede iki defa yazılı olarak, e-yds adı altında da bilgisayar ortamında genellikle her ay yapılmaktadır.

İyi de biz denizciyiz memur da değiliz kamu personeli de değiliz?

Geçtiğimiz ay 12 Şubat 2018 tarihinde yeterlilik gözetmeksizin tüm zabitlere “Gemiadamları Eğitim ve Sınav Yönergesi”nde belirtilen YDS puanı zorunluluğu getirildi.

Hatırlarsanız DümenSuyu ekibi olarak bizler her fırsatta bu meslekte ingilizcenin ne kadar önemli olduğunu vurguluyıp duruyorduk. Hatırlamayanlar için örnek bir yazı

http://dumensuyu.com/neden-ben-degil-de-filipino-monkey/

Sosyal Medyada ve bir çok kanalda (change.org vb) YDS ye hayır! Kampanyaları başlatılsa da bu hayatımızın gerçeklerini değiştirmeyecektir.

Aylarca eşimizden, dostumuzdan, ailemizden, karadan uzak kontratlar geçirdikten sonra bir de uzun uzun kurslara gitmeyelim diye ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunu ve English Exam Center’ın da kurucuları olan tecrübeli 2 arkadaş Suat GÜRCAN ve  Rıdvan GÜRBÜZ http://www.uzaktanyds.com adında bir site kurmuşlar.

Bizlerde bunun tam anlamıyla bizlere ve tüm denizci dostlarımıza göre birşey olacağını düşündük ve sizlerle paylaşmak istedik. Kendileri de sağolsunlar uzun yazışmalar sonunda bizi kırmayarak dümensuyu takipçilerine bir indirim tanımladılar.

Şöyle ki,

Aşağıdaki pfd dosyasında göreceğiniz üzere www.uzaktanyds.com sitesinde sunulan YDS kampanya paketlerinin satın alım sayfasında promosyon kodu kısmına DÜMENSUYU yazdığınız takdirde çok ciddi indirim ve fiyat avantajları sunacaklar.

Değerli DümenSuyu takipçileri, İngilizce konsantrasyon ve çalışma işidir. Eğer gerçekten isterseniz evden ya da interneti olan bir gemiden tek başınıza www.uzaktanyds.com desteği ile istenen puanları çok kısa sürede alarak yeterliliklerinizi yükseltebilirsiniz.

Unutmayın puanlar ve pdf dosyasına muhakkak bir göz atın,

–Alıntı—

www.DÜMENSUYU.com SİTESİ YETKİLİLERİNE;

Tüm Türkiye’de YDS’ye hazırlanmakta olan adaylar için hazırlamış olduğumuz

www.uzaktanyds.com ve www.passagework.com uzaktan eğitim sistemlerimize dair özel kampanya bilgileri ektedir. Adaylar satın alım aşamasında promosyon kodu kısmına DÜMENSUYU yazdıklarında ekte belirtilen indirimi alabilir.

Gereğini arz ederim.

EK A : Dümensuyu kullanıcılarına özel hazırlanan YDS Hazırlık setleri hakkında genel bilgi.

YDS UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİ

 

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. Osman Aktaş

    Süvari bey denizciliği neden bu kadar zor olduğu halde seçtiniz sizi bu bölüme yönlendiren kimdi sizin zamanınızda popüler bi bölümmüydü seçmenizdeki sebebi soruyorum kısaca

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir