DEVBULK 2017 GEMİ PERSONELİ MAAŞLARI

DEVBULK 2017 GEMİ PERSONELİ MAAŞLARI

2017 yılı maaş güncellemelerine bir yenisini ekliyoruz…

Sevgili DümenSuyu okurları, hatırlayacağınız üzere Denizciler iş Merkezinde bulunan DEVBULK ile ilgili bilgileri 2016 yılında paylaşmıştık. Hatırlamayanlar aşağıdaki linke tıklayarak bir ön bilgilendirme alabilirler.

http://dumensuyu.com/devbulk-deval-denizcilik-dokme-2016-maaslari/

DEVBULK Personel Departmanından Sn.Kpt Bülent Akbulut, Sn.Kpt Nuri Zarplı ve Sn. Sibel Ergül Hanımefendi bizlerle iletişime geçerek 2017 yılı gemi personeli maaşlarını paylaştılar. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Siz de çalıştığınız firma ile ilgili görüş, yorum, öneri ve benzeri bilgileri info@dumensuyu.com  adresine mail atarark ya da sosyal medya hesaplarımıza mesaj göndererek bizlere destek olabilirsiniz.

DümenSuyu takipçilerinin bilgilerine;

Aynen aktarıyoruz.

01 Aralık 2016 itibariyle, ITF skalasının asgari gereksinimlerini yerine getirmek ve piyasada oluşan standarttın altında kalmamak üzere maaş skalamız aşağıdaki şekliyle revize edilmişti.

Kaptan/ Baş müh           = 6.100 USD  6 ya 1 

1.zabit/2.Müh                = 4.500 USD  6 ya 1

2.zabit/3.müh                = 2.950 USD  6 ya 1

3.zabit/Elk Zbt              = 2.700 USD  6 ya 1

Lost/Mk.Lost/Aşçı         = 1.750 USD  7 ye 1 

Gemici/Yağcı/Kamarot = 1.500 USD  7 ye 1 

01 Ocak 2017 itibariyle gemi çalışanlarımız için sinyorite uygulanmaya başlanmıştır.  Kaptan  ve baş mühendis için her sene 75 USD, zabitler için her sene 50 USD, personel için her sene 25 USD  maaşlarına ilave edilmektedir.

İşletmemiz hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki web sayfamızdan edinebilir, “shipboard application form/gemi personeli başvuru formu ” sekmesinden  form doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

http://www.devbulk.com/

 Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

20 Yorum

 1. ayhan

  s.a yeni gemiciyim evraklarım tam iş arıyorum fiter olarak gazaltı elektrot kaynagı su tesisatı proje calışması mobilya imalat tamirat tadilat elektirikli el aletleri tamiratı bu işleri biliyorm yardimcı olursanız sevinirim saygılar ayhan yavuz 0507 009 83 06

  Yanıt
 2. Hasan

  Arkadaslar gemilerde telsiz zabıta olmak istiyorum bu mümkündü? Yaşım daha önceleri yağcı olarak 5 yıl çalıştım ayrıca telsizce iş varmı eğer varsa maaşı ne kadardır yorumlarınızı ihtiyacım var yoksa boşuna ugrasmak istemiyorum selamlar

  Yanıt
 3. MEHMETALİ GÜNERİ

  31YILDIR TİCARİ GEMILERDE USTAGEMICI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. EMEKLIYIM BAYRAK FARKETMEZ.ABD VIZEM VAR EVRAKLARIM TAM TLF NO 05379666207.HAYIRLI RAMAZANLAR

  Yanıt
 4. Ali

  Emeklisin artık bırakın bu mesleği sizin yüzünüzden karada çalışmayan işsiz birsuru kişi var. Ayrıca gemilerde iş ağır iş genç güçlü olana kalıyor. ..

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir