Anasayfa / Gemi Maasları / DevBulk (Deval Denizcilik Dökme) 2016 Maaşları

DevBulk (Deval Denizcilik Dökme) 2016 Maaşları

DevBulk (Deval Denizcilik Dökme) 2016 Maaşları

DevBulk (Deval Denizcilik Dökme) 1 Aralık 2016 sonrası Maaşları, Çalışma Şartları, Gemileri, Kontratları ve dahası..

Sevgili DümenSuyu okurları Türkiye’de denizcilik sektöründe şeffaflık sağlamak ve Türk Denizciliğini bir adım ileriye taşımak üzere çıktığımız yolda sizlerin de desteğiyle emin adımlarla ilerliyoruz. Bilgi havuzumuz çok hızlı genişliyor ve sizleri yanıltmamak amacıyla tereddütte kaldığımız bir firma olursa paylaşımlarını geciktiriyoruz.

Deval Denizcilikte farklı söylemler sebebiyle paylaşmayı ertelediğimiz şirketlerdendi. Saolsun Personel Müdürü Kpt.Bulent Akbulut 1 Aralık 2016 itibariyle firmalarında uygulamaya geçilecek aşağıdaki şartları paylaşarak aklımızdaki soru işaretlerini silmiştir.

Bu kez DümenSuyu ekibi olarak hiçbir yorum yapmadan Kpt.Bulent Akbulut dan gelen mesajı doğrudan paylaşıyoruz. Bir çizgi çekerek yeni bir yola giren DevBulk’ı tebrik ediyoruz. 1 Aralık sonrasında uygulamaya sizler gibi biz de yakından takip edeceğiz. Yorumlarınızı yazının altına belirtebilir, info@dumensuyu.com adresine mail atabilir ya da sosyal medya üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi buyrun birlikte okuyalım..

Merhabalar,

01 Aralık 2016 itibariyle, ITF skalası asgari gereksinimlerini yerine getirmek ve piyasada oluşan standartın altında kalmamak üzere yeni maaş skalamızı sizlerle ve okuyucularınızla paylaşmak istiyoruz.

Maaş Skalası

Kaptan/ Baş müh           = 6100USD  6 ya 1 

1.zabit/2.Müh                = 4500USD  6 ya 1

2.zabit/3.müh                = 2950USD  6 ya 1

3.zabit/Elk Zbt               = 2700USD  6 ya 1

Lost/Mk.Lost/Aşçı           = 1750USD  7 ye 1

Gemici/Yağcı/Kamarot     = 1500USD 7 ye 1

Bugün 6 sı bulk carrier 1 i general Cargo olarak 7 gemiyi işletmemizde bulunduruyoruz,

1 Aralık itibariyle filomuza 8. Gemiyi katmayı planlıyoruz.

7 adet Trader Bulk Carrier geminin tamamı Marshall Island bayraklı olacak, 10 yaş altı ve

Japon Spect lerine göre üretilmiş gemiler, Kumanya Organizasyonumuzu İngiliz Garrets firması yapıyor ve personelimiz bu durumdan son derece memnun, gemilerimizde 7/24 internet kullanımı var.

Kabuk değişimi içerisinde bulunan ve eski ortaklarımız Deval Denizcilikten tamamen

Reputasyon anlamında da kurtulmak adına DevBulk olarak ticari hayatımıza devam ediyoruz.

Daha detaylı bilgiyi aşağıdaki web sayfamızdan da edinebilirsiniz.

www.devbulk.com

İyi Çalışmalar.

Selamlar

Kpt.Bulent Akbulut

İ.K Müdürü

DEVBULK

Tel: +90 216 651 16 66 – ext : 154| Mob: +90 533 270 22 90

www.devbulk.com

Sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika(varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

daha fazla bilgi için 

info@dumensuyu.com

roportaj@dumensuyu.com

 

DUYDUNUZ MU?

beşiktaş denizcilik maaşları

Beşiktaş Denizcilik 2017 Maaşları

BEŞİKTAŞ DENİZCİLİK 2017 MAAŞLARI Beşiktaş Denizcilik hakkında ilk paylaşımı 2016 yılında yapmıştık. Henüz okumamış olanlar …

13 yorumlar

  1. helal olsun özellikle gemilerine internet koymalarını çok takdir ettim

  2. inanmak istiyorum ama Deval’in adı çıktı bir kere. Bekleyip görcez

  3. Devale guven olmaz arkadaslar ama dumensuyuda bos laf etmiyor calisan arkadaslar gruptan yazsin

    • Neye gore bu lafi soyleyebiliyorsun kulakdan dolma laflarla laf soyleme bence. pers. mud. ebru hanim oldugu surece hicbir an bu konuda bir kaygim olmadi (15 yil boyunca) ama 2016 yili basindan itibaren biseyler ters gitmeye basladi sanirim.insallah guven konusunda sen hakli cikmazsin demekten baska bisey diyemem.

  4. kabuk değişimi lafını hep sevmişimdir, umarım vaatlerini gerçekleştirerek kaliteyi kısa zamanda yakalarlar. Bu sayede kalifiye personel ile şirketin ve gemilerin vizyonu da değişecektir

  5. Selam arkadaslar Deval transport ben iki kontrat attım hiçbir sorun yaşamadım kumanya maaş gününde yatıyor Allah razı olsun paramın bereketini ben burda buldum Allah razı olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir