GASM GOSS 2017 Soru Bankası

gasm goss 2017 soru bankası

GASM GOSS 2017 Soru Bankası

GASM GOSS 2017 Soru Bankası ihtiyacınız varsa kesinlike doğru yerdesiniz. Sosyal Medya’da, forumlarda, internetteki ücretsiz pdf’lerde ve kim olduğu bilinmeyen kişiler tarafından yazılmış, kopyalanmış, tekrarlayan sorular ve yarısından fazlası hatalı/yanlış cevaplar içeren kitaplardaki bilgi kirliliği ile boğulmayın!

GASM GOSS Sınavlarına doğru kaynaktan çalışmak çok önemlidir. Zamanınızı doğru bilgiye kullanıp mağdur olmayın! Unutmayın ki geçemediğiniz her sınav maddi ve manevi olarak sizeri kötü etkileyecektir.

GASM GOSS 2017 Soru Bankası ndaki tüm sorular İTÜ, TÜDEV, EKOL ve Akademi Denizcilik hocaları tarafından tek tek çözülüp kontrol ediliyor. Bildiğiniz gibi bir soru havuzu var ve sınavlarda karşılacağımız sorular bu havuzdan sistem tarafından seçilerek gönderiliyor. Soru havuzuna ise akademisyenler tarafından sürekli yeni soru girişleri yapılıyor.

GASM GOSS 2017 Soru Bankası Havuzdaki Yeni Sorular

Bugün GASM GOSS 2017 Soru Bankası 2017 yılı Ocak ayı dahil olmak üzere günceldir. Sınavlara giren öğrenci, kursiyer ve meslektaşlarımız “net olarak” hatırladıkları soruları hocalarımıza aktararak bir sonraki dönemde basılacak olan kitaba ilave edilmesini sağlıyorlar. Hocalarımız da soruları çözerek doğru cevapları işliyorlar.

2016 yılında yapılan anketlere göre soruların %80 ile %85 i GASM-GOSS 2017 Soru Bankası kitabımızdaki sorulardan gelmektedir. 2017 yılı Ocak ayı dahil olmak üzere Gemi Adamı Sınav Merkesi (G.A.S.M.) ve Gemi Adamları Online Sınav Sistemi (G.O.S.S. ya da G.S.S) sınavlarında karşılaşılan yeni sorular kitaba ilave edilmiştir.

GASM-GOSS 2017 Soru Bankası Güverte ve Makina sınıfları olmak üzere ayrılmaktadır. Yeterliliklere göre düzenlenmiş toplamda 4 kitap mevcuttur.

gasm goss güverte soru bankası
güverte sınıfı soru bankası

Kitaplar kimlere hitap eder?

Güverte:

Kaptan, I.Zabit, Vardiya Zabiti,Uzakyol Kaptan,Uzakyol I.Zabit, Uzakyol Vardiya Zabiti, Sınırlı Kaptan, Sınırlı Vardiya Zabiti, Yat Kaptanı, Balıkçı Gemisi Kaptanı, Açıkdeniz Balıkçı Gemisi Kaptanı, Güverte Lostromosu, Usta Gemici, Gemici.

Makina:

Makina Zabiti, Makinist, Baş Makinist, Uzakyol Baş Mühendis, Uzakyol 2. Mühendis, 2. Makinist, Sınırlı Baş Makinist, Sınırlı Makina Zabiti, Elektro Teknik Zabiti, Elektrik Zabiti, Elektro teknik tayfası, Makina Lostromosu, Usta Makina Tayfası, Yağcı

 

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir