Geleceğimize Küçük Bir Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Denizci Öğrenciler Derneği E-Dergi komisyonu “Geleceğimize Küçük Bir Ziyaret” sloganıyla  Sarıyer-Uskumruköy İlkokulunu ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Denizci Öğrenciler Derneği E-Dergi komisyonu “Geleceğimize Küçük Bir Ziyaret” sloganıyla  Sarıyer-Uskumruköy İlkokulunu ziyaret etti.

Geleceğe yön vermeyi amaç edinerek hareket eden denizci öğrenciler bu sefer minik yüreklere dokundular. Başta okul müdürü Ali ALTINYÜZÜK olmak üzere diğer tüm öğretmenler denizci öğrencileri çok güzel ağırladılar.

Tüm sınıflara misafir olup okuldaki tüm öğrencilerle iletişime geçtiler,her biriyle hayalleri hakkında konuşmaya fırsat buldular. Konuşmalar esnasında minik öğrenciler denizciliğe dair merak ettikleri tüm soruları sordular. Bilgi, deneyim, kıymetli zaman paylaşımı miniklerle kurulan sevgi bağına olanak sağladı.

Denizci Öğrenciler Derneği herkes için çaba herkes için umut düşüncesiyle yadsınamaz bir organizasyon gerçekleştirmiş oldu. Geleceğin yetişkinlerine yapılan ziyaret; unutulmaması, ertelenmemesi gereken bir çabanın yerini bulmasının gerekliliğini bir kez daha biz şimdinin gençlerine ve yetişkinlerine hatırlatmış oldu.

DümenSuyu Ekibi olarak Denizci Öğrenciler Derneğine teşekkürlerimizi bir borç bilir çalışmalarının devamını temenni ederiz.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir