Sosyal Medya Fenomeni Gianluca Vacchi

Gianluca Vacchi…

“Ve tanrı kadından sonra Gianluca Vacchi’i yarattı.”  

…And God created Gianluca Vacchi after woman..

…E Dio, dopo la donna, creò Gianluca Vacchi ..

Sevgili dümensuyu okurları şimdi nereden çıktı bu Gianluca Vacchi diye sorabilirsiniz 🙂 aslında bizde bir süredir kendimize bunu soruyoruz. 🙂

Dear Dumensuyu readers, you can ask how did this Gianluca Vacchi poped-out suddenly 🙂 Actually nowadays we are living with these questions marks too  🙂

Cari lettori di Dumensuyu, potete chiedervi come mai Gianluca Vacchi sia comparso all’improvviso. Al momento siamo ancora in attesa di risposta a questi interrogativi..

Gianluca Vacchi… Sosyal medyayı kasıp kavuran adam.. İnstagram hesabına  yüklediği resimler ile 10 milyon takipçi ile Dan Bilzerian’a rakip yeni fenomenden bahsediyoruz..

Gianluca Vacchi… The bag broker.. Stock cofee bags..The man terrorizing the social media.. We are talking about the man who draw Dan Bilzerian’s account away from 10 million followers for each selfie himself.

Gianluca Vacchi … L’uomo che fa impazzire i social media .. Stiamo parlando di un uomo che con i suoi selfie porta via 10 milioni di followers dall’account di Dan Bilzerian

Bir çoğunuzun hayalini kurduğu hayatı yaşayan adam 🙂 Yüklediği her video aynı gün 10 milyon insan tarafından izlenen bu adamı deniz insanları da bilsin istedik.. Çok şey kaçırıyorsunuz gemilerde 🙂 Lüks tekneler, para, pul, şöhret ve KADINLAR..

The man living your dreams 🙂 We’d like to let DumenSuyu readers and mariners to know the man whose videos on Instagram are being followed by 10 million people each day.. There are so many things you are losing every day.. 🙂 Luxury yachts, money, fame and WOMEN…

Gianluca Vacchi kimdir?

Gianluca Vacchi İtalyanın Bologna şehrinde 5 Ağustos 1968 yılında dünya ya gelmiş bir sosyal medya fenomeni… İtalyanlar yakışıklıdır tezini bir kez daha doğruladı 🙂 ve Evet bi çoğunuzun babası ile yaşıt 🙂 

Vacchi’in paylaşımlarından da anladığımız kadarıyla kendisi çok varlıklı bir aileden geliyor. Gian luca Vacchi’i İtalyan iş dünyasında ve magazin sayfaların da araştırdık. Kendisi Alberto Vacchi ile birlikte IMA – Industria Macchine Automatiche S.p.A isimli şirketin sahibi. Alberto e Gianluca Vachi bag broker lakabıyla biliniyor çünkü şirket bünyesinde çay poşetleme makineleri, kahve, kozmetik ve eczacılık faaliyetleri yürütüyor.

İtalya, Hindistan ve Hollanda gibi ülkelerde üretim tesisleri bulunan büyük bir şirketin sahibi… Gözünüzde hala bu zenginliği canlandıramadı iseniz şöyle söyleyelim; içtiğiniz her üç poşet çayın ikisini İMA The Bag Broker EU üretiyor. Anladığınız gibi stil ikonu olmasının ve o kaslı vücudun işiyle bir alakası  yok adam azmetmiş ve başarmış, bizlerde bu başarıyı ve kaslı adamı takip edip ah çeken zavallı insanlarız. 

Vücudun da sayısız dövmeler bulunan Vacchi “Kimi insanın içi kimininse dışı kirli olur. Ben dışımın kirli olmasını seçtim” diyerek dövmelerine anlam yüklüyor. Anne ve babasının isimlerinde bulunduğu dövmeleri varmış.

 Gianluca Vacchi ‘in sevgilisi kimdir?

Giorgia Gabriele kendisi güzelliğinin yanı sıra tahmin ettiğiniz gibi ünlü bir top model… 31 yaşında Roman kökenli model Vacchi den önceki sevgilisi Davide Lippi ve Stefano Bettarini ile birlikteyken bu kadar popüler bir güzel değilmiş. Son günlerde sevgilisinin popülerliğinden Gabriele de faydalanıyor. İtalyan magazin sitelerinde Vacchi’i için italyan playboy tabirleri ise oldukça tekrarlanıyor… 
Hollywood ünlüleriyle arası oldukça iyi… Zac Efron ile dostlukları çok sıkı, beraber sahilde at binmekten tutunda golf oynamaya kadar yapmadıkları şey yok. Anlayacağınız aralarından su sızmıyor. İnsanın böyle kankaları, parası, pulu bide sıra dışı giyim tarzı olursa fenomen olmaması için bir sebep kalmaz.

Milano ve Paris gibi moda şehirlerini sık ziyaret ediyor. Ünlü moda markası Gucci ve Givenchy’i moda defilelerinde boy gösteriyor. 10 elinde on marifet olan bay Vacchi nisan ayında çıkan Enjoy isimli kitabı ile  bizlere kendini yazarak da anlatıyor. Yaşamdan zevk aldığını eğlendiğine adeta gözümüze sokuyor. Gianluca Vacchi’in Enjoy isimli kitabı amazonda ve italyan kitap evlerinde 15 EUR ya satılıyor.

Parası değil dansı meşur etti

Şimdilerde yeni sevgilisi ile instagram da paylaşım yapıyor olsa da  bu kadar tanınmayı ve takipçiyi Giorgia Gabriele borçlu danslarını izlemeyen arkadaşlar Youtube da mevcut izleyin..Dj performansları için Rusya Amerika ve Türkiye gibi ülkelerden davet alan Vacchi bunu bir hobiden ziyade iş olarak yapıyor. Ülkemizde Alaçatı ve Türkbükü gibi tatil bölgelerine davet ediliyor. Rusya da ise hatırı sayılır hayranı mevcut bütün kış Rusya da ve Miami de Dj performansları sergiledi.

Gianluca Vacchi’in Yeni sevgilisi Ariadna Gutierrez

Ariadna Gutierrez de nerden çıktı dedik ama adam ünlü olunca kaçınılmaz son bir top model gider bir yenisi gelir. Ülkemizdeki  basın da Giorgia ile evli olduğu yönünde yazılar çıkmış olsada biz İtalyan basınından topladıgımız bilgiler ile kesinlikle evli olmadıklarını ve Vacchi’in evlilik deneyimini 30 yaşlarında yaşadığını ve bir daha evlenmediğini biliyoruz. Geçtiğimiz 5 Ağustos da 50 inci yaş gününü kutlayan Gianluca Vacchi “White Party” ile yeni yaşını kutladı. Yeni sevgilisi Ariadna Gutierrez de eskisini aratmayacak kadar güzel ve alımlı. Kendisini takip etmeye biz devam ediyoruz…..

Bu yazıyı okuyan ve tarzını beğenen kazandıkları paraları eğlenceye harcamak isteyen denizcilerimiz varsa hiç durmasınlar 🙂

 

Gianluca Vacchi’in yeni sevgilisi Ariadna Gutiérrez

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

17 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir