Gianluca Vacchi’in yeni sevgilisi Ariadna Gutiérrez

Ariadna Gutiérrez Kim?

Ariadna kimdir ne iş yapar çokta umurumuzda değildi aslın da taki Gianluca Vacchi‘in yanında görene kadar. İzmir’e gelip de kendisini Dj kabinine atmadan önce Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportajda ” benim için aşkta bile her gün yeni bir şeyler başarmak önemli. Eğer rutine girersen her şey bitiyor.” demesinin ardından bir ay geçti ve yeni sevgilisi Ariadna ile instagram hesabından potograflar paylaşmaya başladı. Şaşırdık mı… şaşırmadık adam fenomen elini sallasa ellisi..

Adriadna  Gutıerrez Kaç Yaşında?

25 Aralık 1993 Colombiya`nın Sincelejo şehrinde düyaya geldi. 23 yaşında olan Ariadna María Gutiérrez Arévalo  Kolombiyalı güzelimiz İngilizce, İspanyolca,almanca bilmekte.

17 Kasım 2014 yılında Kolombiya Güzellik yarışmasında birincilik tacını almasıyla başlayan modellik serüvenine günümüzde Vacchi ile devam ediyor.

20 Aralık 2015’te Las Vegas, Nevada , Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen 2015 Miss Universe yarışmasında Kolombıya’yı temsil etti. Adriadna’nın başına gelen en talihsiz olaysa  Kainat Güzellik yarışmasın da birinciliği önce yaşamış ve sonra kaybetmiş olmasıdır. Sunucu Steve Harvey yanlış anonsu sonucu aslında yarışmanın birincisi olan Filipinli güzel Pia Wurtzbach’ı ikincilik tacı ile sahnenin gerisine atılarak Adriadna’nın birincilik tacının izlerken üç dakikalık hayal kırıklığı yaşamış ve tekrar birincilik tacı Pia Wurtzbach verilerek hata düzeltilmişti. Yarışma sonrası yapılan röportajda kolombiyalı güzel; “büyük bir haksızlık, benim için çok aşağılayıcı” sözleri ile mutsuzluğunu dile getirmişti. Bu gibi büyük organizasyonlarda bu tür hatalar ne yazık ki hala olmakta 2017 yılı oscar ödül töreninde yaşanan ödül krizi ise en kötüsüydü.

Miss Colombia  yarışmasından sonra Bayan Kolonbiya olarak adlandırılın güzel son günlerde yaşadığı Gianluca Vacchi ilişkisiylede adından çok bahsettirecek gibi.

Gianluca Vacchi “Ben seks bağımlısıyım” demesinin ardından yeni sevgilisi ile sosyal medya hesaplarına yüklediği seksi fotoğraflarıyla takipçilerini kıskandırıyor. Rusya dan sonra ülkemizde de Dj kabinine giren Vacchi Türkiye deki ilk performansını geçtiğimiz haziran ayında Surf Beach Club ve  Bodrum da yeni açılan Iasos Exclusive Resort Otelde Dj performans gecesinde yeteneklerini sergiledi. Yakın bir tarihte kendisini sinema sektöründe de görürsek şaşırmayız keza klip çekmeye başladı. Katıldığı bütün organizasyonlara özel jeti ve ekip arkadaşlarının yanı sıra kız kardeşim kadar yakın dediği Raffaella Zardo’yu(İtalyan Tv program sunucusu) da seyahatlerinde yayında götürüyor. Giorgia Gabriele olan ilişkisi bitmiş olsa da bizlikte dans ettikleri videolar halen binlerce izleyiciye ulaşıyor. Gianluca Vacchinin yeni sevgilisiyle de dikkat çekecek bir şeyler yapması da beklemiyo değiliz. Hadi bakalım…..

Sosyal Medya Fenomeni Gianluca Vacchi

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir