Granmar Tankers 2016 Maaşları

GRANMAR TANKERS

Granmar Tankers. Sevgili DümenSuyu okurları bildiğiniz gibi sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır. Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika(varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.


Granmar Tanker bugüne kadar paylaştığımız firmlara göre küçük fakat gelecek gösteren armatörünün de kaptan olduğu bir firma. Grammar Tanker Personel Müdürü Sn.Kaan Güler tarafından doğrulanan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Granmar Tanker 1990 yılında Kaptan Hüseyin Yangın tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Şirket Armatörlüğün yanı sıra gemi kiralama alanında da faaliyet gösteriyor. Şirket nebati yağ taşımacılığı konusunda tecrübesini arttırarak büyümeyi hedefiyor.

 

Kaan Güler (Personel Müdürü): Firmamız 1991 yılından bu yana armatörlük faaliyeti gösteren ve armatörünün de kaptan olduğu köklü bir şirkettir. Yaklaşık olarak son 1-2 yıldır kabuk değiştiren ve gençleşen dinamik kadrosuyla  küresel olarak ekonomik zorlukların hakim olduğu atmosferde bile sürekli gelişim göstermekteyiz. Her ne kadar önceleri daha fazla gemi sayısına sahip olsa da şuan için yalnızca 2 adet Türk Bayraklı kimyasal tankerimiz bulunmakta olup, halihazırda filomuzun genişletilmesi adına çalışmalarımız da devam etmektedir. Gemilerimizin sefer bölgeleri genellikle Karadeniz – Akdeniz olsa da Continent Bölgesi’ne de seferler bağlanmaktadır.

Granmar Tankers Maaşları (Tanker-Türk Bayrak)

Kaptan 8.000 USD

Baş Mühendis 7.500 USD

2.Kaptan 6.000 USD

2.Mühendis 5.750 USD

Zabitan 3.000 USD

Reis-Fiter-Aşçı-Lostromo-Pompacı 1800 USD

Usta Gemici-Yağcı 1.300 USD

Sinyorita Uygulaması

Gemiler Türk bayraklı olup simdilik sinyorita uygulaması yoktur ve ilgili rakamlar hepsi içinde ödenmektedir. Kontratlar zabitan 4 ay, Personel 6 ay şeklindedir.

Kendilerine başarılar dileriz.

Sitemizde yer alan diğer maaş bilgileri için;

Genel Denizcilik Maaşları için burayı tıklayınız.

Dünya (Zenith) Denizcilik Maaşları için burayı tıklayınız.

Diğer maaş bilgileri için iş ilanları sekmemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

8 Yorum

 1. nr demek

  Granmar ile ilgili yazdiklariniz gercegi yansitmiyor.maaslar iki ak geriden geliyor once sigortaya gosterdikleri kisim sonra maasin kalani yatiyor.personelden cift hesap numarasi isteniyor..ayrica turk bayrakli oldukdlari halde sigorta.primleri maas uzerinden degil kendi belirledigi rakamlar uzerinden yatiriliyor.

  Yanıt
 2. mustafa

  Doları düşük kura sabitlemişler maaş 1300 usdnin tl karşılığı değil.ayrıca maaşlar 2-3 ay geriden geliyor.ortam çok kötü.ssk düşükten yatıyor.çalışılacak dahq iyi firmalar barken buraya gitmeye gerek yok.

  Yanıt
 3. Çağatay

  Üstteki arkadaşların yazdıklarını okuduktan sonra site sahibi ve görevlerine sitem etmemek mümkün değil.Sadece kendinize övgü gösterilen yorumlara cevap vermeyiniz !

  Yanıt
 4. memduh

  iki dane gemisi var.dcle denisde çalıştım kemaralar iki kişilik resalet gibi .kemik kadro var onlar ne çalışıyorlar devamlı dedikodu ben 15 senedir usta gemici yapıyorum kuru yükte reizlik yaptım ben böyle kötü firma görmedim.ne maaş yatıyor gemide devamlı ortam bozuk .memleketçilik var .üstüne maaş yok gemi uzağa çalışıyor ingiltere portekis .yukarıdaki maaşlarıda yalan yazmışlar böyle bşi yog.

  Yanıt
 5. cumali

  benıde dıcle denıze full otomasyon dıye yolladılar kamaralarda banyo tuvalet dedıler bır gıttım kamaralar iki kişilik.ortaokul mezunu göreleliyi koymuşlar süvari diye .nerde ilkokul ortaokul mezunu adam var yapmışlar zabit hepsini.işten çok dedikodu dönüyor çakallık dönüyor.maaşlar ayın birinde hesaba yatıyor dedıler şaka gibi 200 tl yatırmışlar hesabıma bu ne dedim.idare et diyolar .şirkette şöyleyiz böyleyiz övüyorlardı.maaş veremiyorlar.personelin hakkını yiyen filah olmaz.

  Yanıt
 6. alican

  tek gemileri var diğeri karadenizde karinası delinio batıo,yoksa ıyı sırkettı maşaaları odiyordu kumanyası superdi 2014de ama smdı .yukarda yazılanlarada bakmaun şirket sahibi rizeli,rizenin insanı mert olur kimsenin hakkını yemezuler.kimsenin hakkı kalmamıştır grenmarda.ben yıllarca çaluştum orda.küpeştecilerin yazdıklarına bakmayuna alırlarsa hiç kaçırmayın gidin ekmeğinizi kazanın o şirkette.

  Yanıt
 7. Avni

  Full dümen dolap Allah bildiği gibi yapsın tezgah çeviriyorlar piyasanın çakallarını toplamışlar maaşı sorarsın maaşa gerek yok derler yok tombala oynaylım ekiztramızı alalım derler.uzak durun gidin bazarda limon satın bu şirkete gitmeyin.mesleğe tövbe edersiniz.

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir