İTÜ Denizcilik Fakültesi 22. Geleneksel Kariyer Günleri Başladı

BU YIL 22.’Sİ DÜZENLENEN İ.T.Ü GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI..

22.Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik’in katılımıyla başladı. Beşiktaş Denizcilik adına İnsan Kaynakları Müdürü Niyazi Kocabey, Filo Müdürü Adil Kamil Özkan katıldı.

Öğrencilerin yoğun ilgisini çeken konferansta insan kaynakları müdürü Niyazi Kocabey konferansa Beşiktaş Denizcilik’i tanıtarak başladı. Gemilerin özellikleri, çalışanların durumu ve stajyer politikası hakkında bilgi verilerek devam eden konferansta özellikle çalışanların deniz hayatında uzun süre çalışması gerektiği üzerinde duruldu. Sn. Özkan öğrencilere deniz hayatına yönelik önemli tavsiyelerde bulundu. Konferans soru cevap bölümü ile son buldu.

Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler, şirket yetkilileriyle bire bir görüşerek Beşiktaş Denizcilik hakkında daha fazla bilgiye sahip oldular. Kokteylin ardından Beşiktaş Denizcilik yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.

Sizler de okulunuzun kariyer günleri vb etkinlikleri ile ilgili haberleri info@dumensuyu.com adresine mail atarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulubü Zenith Denizciliği Ağırladı

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir