İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulubü Zenith Denizciliği Ağırladı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulubü tarafından 22.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günlerinin bugünkü konuğu Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş idi.Şirketi temsilen Kpt. Barış Ziya KAYA, Kpt. Saygın SUNER, Sn. KUTLU ve Genel Müdür Enver BİLGİ katıldı.

Konferansa şirketi tanıtan bir sunumla başlayan Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş. yetkilileri İtalyan tanker firması Scorpio‘nun bir nevi Türkiye ofisi olduğunu belirterek şirket hakkında bilgilendirme yapıp bu şirketin gemilerini işlettiklerini belirttiler.  Daha sonrasında şirket yetkileri stajyerler için yapılan eğitimlerden bahsedip stajyer ve stajyer adaylarına gelecek için tavsiyelerde bulundular.

Şirket yetkilileri konferansın sonunda öğrencilerden gelen soruları yanıtladıktan sonra kokteyl alanına geçtiler.Burada da sohbet ortamında bire bir kendilerine yöneltilen soruları cevapladıktan sonra öğrenciler tarafından okuldan uğurlandılar.

Sizler de okulunuzun kariyer günleri vb etkinlikleri ile ilgili haberleri info@dumensuyu.com adresine mail atarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

OMIKRON Crew Management İ.T.Ü Denizcilik Fakültesinde

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir