İTÜ DF 2018 KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 23.Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik’in Katılımıyla Başladı.

23.’SÜ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI…

         23. Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik’in Katılımıyla Başladı. Beşiktaş Denizcilik’i Temsilen Sayın Yusuf Sezer ve Sayın Özgür Uzun katıldı.

Öğrencilerin yüksek katılım gösterdiği konferansta Sayın Yusuf Sezer Beşiktaş Denizcilik’i tanıtarak başladı. Gemilerinin çeşitleri ve özellikleri belirtildikten sonra şirketin sahip olduğu vizyon ve misyondan bahsedilerek, iyi iletişimin önemi vurgulandı.Ardından yabancı dilin denizcilik mesleğinde ne kadar önemli olduğundan bahsedildi. Öğrenciler meslek ve şirket hakkında merak ettikleri soruları Sayın Yusuf Sezer’e ve Sayın Özgür Uzun’a sorma imkanı buldular. Daha sonrasında kokteyl ile devam edildi. Kokteylin ardından Beşiktaş Denizcilik yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.


İTÜ Denizcilik Fakültesi 23. Geleneksel Kariyer Günleri PEARL NAVAL’ın Katılımıyla Devam Ediyor.
23. Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi PEARL NAVAL’ı ağırladı. PEARL NAVAL’ı temsilen konferansa Operasyon Müdürü & DPA Sayın Atılım Eren ve İK Müdiresi Sayın Gözde Alarçin katıldı.
Şirket tanıtımı içeren bir video ile başlayan konferans ardından Sayın Atılım Eren’in şirketin kurulumundan bahsetti. Ardından gemilerdeki disiplinin öneminden ve gerekliliğinden bahsedildi. Sayın Gözde Alarçin şirketin stajyer alımındaki  politikasının nasıl işlediğinden bahsederek gemilerine kaç stajyer aldıklarını da sözlerine ekledi. Ayrıca kadın stajyer alındığını ve gemilerinde kadın zabit çalıştırmak istediklerini belirtti. Şirketin bünyesinde şu anda 3 adet gemi olduğu ve bu gemilerin özellikleri belirtildi.
Konferans soru cevap kısmıyla son bulduktan sonra kokteyle geçildi.Öğrencilerle sohbet havasında geçen kokteylin ardından şirket yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.
İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü

 

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir