Kaptanoglu Denizcilik 2017 Maaşları

Kaptanoglu Denizcilik gibi bir çok denizcilik şirketinin detaylı paylaşımlarını sitemizde bulabilirsiniz Sağlamaya çalıştığımız şeffaf ortam sayesinde sizde çalışacağınız denizcilik firmasını tercih etmeden önce filosu, maaşları, kumanyası, kontratları, senyorita uygulaması gibi bir çok konuda sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi olacaksınız.

Kaptanoglu Denizcilik ’in kurucusu olan rahmetli Hacı İsmail Kaptanoğlu aynı zamanda Türk Denizcilik Tarihinde önemli isimlerden birisidir.

Hacı İsmail Kaptanoğlu

Kaptanoglu Denizcilik ’in kurucusu İsmail Kaptanoğlu, 20.Yüzyılın ilk çeyreğinde, Karadeniz’in doğu sahillerinde takasıyla Poti ve Batum ile Trabzon arasında soğan patates götürüp, gazyağı şeker ve un getiren Rize’nin Çayeli (Mapavri) kazasına bağlı Limanköy’lü Mehmet Kaptanoğlu’nun beş erkek evladından birisi olarak 1913 yılında doğmuştur.

Birinci Dünya Savaşından sonra bölgede yaşam koşullarının iyice ağırlaşması üzerine, baba Mehmet Kaptanoğlunun çocuklarını ekmeğin peşinde İstanbula yollamısı üzerine İsmail Kaptanoğlu ve kardeşleri guletleriyle İstanbul ve Mürefte Şarköy arasında üzüm taşımaya başlamışlardır. 2nci Dünya Harbi sonrasında ofis olarak kullandıkları Karaköy’deki Selanik Kahvesinde kardeşler kendi işlerinin başlarına geçmenin zamanının geldiğine inanırlar ve ellerindeki filoyu paylaşarak kendi şirketlerini kurmuşlardır.

Nil gemisi İsmail Kaptanoğlu’nun payına düşmüştür. 1954 yılında 550 tonluk İsmail Kaptanoğlu gemisini, 1962 yılında ise meşhur Nusret Mayın gemisini alarak 600 tonluk başka bir gemiyedaha sahip olmuştur.

İsmail Kaptanoğlu bir yandan Hacı İsmail Kaptanoğlu müessesesinin sağlam temellerini atarken öte yandan da Türk denizcilik sektörünün önderlerinden birisi olarak bu sektördeki sivil toplum örgütlerinin kuruluşuna da öncülük etmiştir. Gemi Armatörleri Kooperatifi’nin ve de Türk Armatörler Birliği’nin kurucularından olan Hacı İsmail Kaptanoğlu vefatına kadar da Gemi Armatörleri Kooperatifi’nin başkanlığını sürdürmüştür. 1986 Yılında vefat eden Hacı İsmail Kaptanoğlu, Karadeniz insanına özgü sert gözüken karakterinin arkasındaki yufka yüreğiyle dostluklarına büyük önem veren, çalışanlarının her şeyi ile ilgilenmeyi görev bilen, işyle meşguliyetini asla aksatmayan, sosyal yaşamın gereklerini yerine getirmeye özen gösteren, ailesini yaşamının birinci önceliği kabul eden kişiliğiyle Türk Denizcilik aleminin mümtaz simalarından birisi olarak tarihteki yerini almıştır.

Kaptanoğlu Denizcilik hakkında takipçilerimizin görüşleri olumlu. Kumanyası ortalamanın üzerinde.

KAPTANOĞLU DENİZCİLİK 2017 TANKER FİLOSU MAAŞLARI

Kaptan/Baş Mühendis 8.000 USD

2.Kaptan/Mühendis 6.000 USD

Zabitan 3.300 USD

Reis-Fiter-Aşçı-Lostromo-Pompacı 1.600 USD 6+1

Usta Gemici-Yağcı 1.200 USD 6+1

Gemici-Kamarot 1.000 USD 6+1

Stajyer 1.500 Türk Lirası

KAPTANOĞLU DENİZCİLİK FİLOSU

Kaptanoğlu denizcilik filosunda kuruyük ve tanker gemileri mevcuttur. Gemi bilgileri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.kaptanoglu.com/tankerfleet.php

Kaptanoğlu Denizcilik İletişim ve Adres

Adres: Denizciler İş Merkezi F.Kerim Gökay Cad. No:18/1 A Blok Kat 3 34662 Altunizade Üsküdar

İstanbul / Türkiye

Telefon: 0216 474 09 09

Kaptanoğlu Denizcilik İş Başvurusu

Kaptanoğlu Denizcilik Gemilerinde Çalışmak için aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurabilir ve personel@kaptanoglu.com adresine gönderebilirsiniz.


http://www.kaptanoglu.com/jobapp.pdf

Bir kez daha tekrar etmek isteriz ki sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika (varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

24 Yorum

 1. doderdo

  şu an kaptan oğlu maaş sıkalanız doğru değildir
  3.kpt ve 4.kpt maaşları: 3300 usd herşey içinde
  2.kpt ve 2.çrk maaşları:6000 usd herşey dahil
  süvari ve baş müh. maaşları: 8000 usd herşey içinde

  bu maaşlar güncel olup diğer yayınlamış olduğunuz maaş sıkalası yanlıştır , tekrardan güncelleme yapıp yayınlarsanız denizci meslektaşlarımızda doğru bilgiye sahip olurlar
  saygılarımla.

  Yanıt
 2. ABDULLAH KIRIM

  SAYGILAR HAYIRLI İŞLER DİLERİM BEN 15 SENEDİR UZAKYOL KİMYASAL TANKERLERDE AŞÇIBAŞI OLARAK ÇALIŞDIM EN SON ..ZENİTH DENİZCİLİKDE …3 KONTRAT ÇALIŞDIM BÜTÜN EVRAKLARIM HAZIR ..KAPTANOGLU DENİZCİLİKDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.REFERANS İÇİN DENİT DENİZCİLİKDEN…PERSONEL MÜDÜRÜ..MURAT BEYİ VEREBİLİRİM…02169998600…..SAYGILARIMLA HAYIRLI İŞLER DİLERİM…BENİM TLF…..05366661755..

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir