Kıran Denizcilik 2017 MAAŞLARI

Kıran Denizcilik 2017 Maaşları, Çalışma Şartları, Gemileri, Kontratları ve dahası..

Kıran Denizcilik maaşları sektörün en çok merak edilen konularının başında geliyor. Gemi kaptanı maaşları ne kadardır? Vardiya Zabiti maaşları, gemici maaşları, aşçı reis lostromo maaşları ve dahasını sitemizde bulabilirsiniz.

KIRAN DENİZCİLİK 2017 YILI MAAŞLARI

Sizde çalıştığınız şirket ile ilgili bilgi ve görüşlerinizi facebook hesabımızdan ve sitemizde bulunan iletişim sekmesinden paylaşarak denizci dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz..

İŞTE ARTILARI-EKSİLERİ MAAŞLARI-KUMANYASI VE HAKKINDA MERAK EDİLENLERLE KIRAN DENİZCİLİK

Kıran Denizcilik Filosunda bulunan 17 dökmeci gemi ile Türkiye’nin en büyük Dökmeci filosuna sahip olan firmalarından biri.

KIRAN’ın öyküsü 1959 yılında bir Bakım-Onarım Atölyesinde başladı.
Uzun yıllar sonra, satılığa çıkartılan eski bir yük gemisi, şirketin denizciliğe başlamasında öncü rol üstlendi. “KAR” isimli, 1.500 Dtw kapasiteli gemi, KIRAN Denizcilik Filosu’nun tarihindeki yerini aldı.

Onarılarak 2.200 Dwt kapasiteye çıkartılan gemi “ M/V Tahir Kıran” adıyla tescil edildi. Bu gemi, ticari denizcilik ve gemi işletmeciliği konularında yepyeni bir şirketin kurulmasında ilk adım oldu. Tüm acemilikler bu gemide ustalığa dönüştü, umutlar yeşerdi, büyüdü. Bu gemi bir kuruluşun gerçek bir denizcilik şirketi haline dönüşmesine neden oldu.

Turgut KIRAN:

Şimdi, denizcilik hizmetlerinde 50. Yıla girerken, arkamıza dönüp baktığımızda, o küçücük gemiyle başlayan tutkunun hiç azalmadan, hatta daha da artarak sürdüğünü görüyoruz. Biz, 49 yıldır, denizcilik aşkımızı, mesleki prenisplerimizi, dürüstlük ilkelerimizi hiç bozmadan, azim ve kararlılıkla işimizi yaptık. Dünya denizlerinde Bayrağımızı şerefle dalgalandırdık. Türk denizcilik sektörünün gelişmesi, büyümesi için elimizden geleni seve seve yaptık.

İşimizi bundan sonra da nesiller boyunca aynı istek ve inançla yapmayı sürdüreceğiz.

 Sevgili Dümen Suyu okurları,

Sitemizde sizlerden gelen bilgiler ışığında denizcilik firmalarının maaşlarını yayınlıyoruz. Sinyorita ve benzeri bir çok ugulamayı ise paylaşmaktan imtina ediyoruz fakat ilgilendiğiniz firmalar için iletişim sekmesinden ek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

KIRAN DENİZCİLİK MAAŞLARI (YABANCI BAYRAK)

Bir kez daha tekrar etmek isteriz ki sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika (varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 6.300 USD 6+1

2.KAPTAN/MÜHENDİS 4800 USD 6+1

ZABİTAN 3000 USD 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1700 USD 7+1

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1530 USD 7+1

KIRAN Denizcilik MAAŞLARI (TÜRK BAYRAK)

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 6.000 USD 6+1

2.KAPTAN/MÜHENDİS 4500 USD 6+1

ZABİTAN 2800 USD 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1250 USD 7+1

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1100 USD 7+1

Sizlerden gelen bilgiler ışığında hazırlanan bu çalışmada Senyorita vb sebeplerle ve kişiden kişiye değişen bir uygulama varsa farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

37 Yorum

  1. Shehriyar Memmedli

   ben gemici olarak calismak isterdim BUTUN BELEGELERIM VAR RUS INGLIS FRANSIZ DILLERINDE KONUSURUM.azerbaycan dovlet deniz akademisini bitirdim.gemicilik ve gemi yonetimi (navigator) 1 yillik deniz tecrubem var

   Yanıt
 1. Meyrali

  salam men kiev dovlet denizcilik akademiyasin bitirmisem butun sertifikatlarim var bir denizci kimi sizinlerle calismaq isterdim Rus Inglis dillerinde konusa bilirem..

  Yanıt
 2. Erdem

  Merhabalar Kıran denizcilik usta gemici maaşları şuanda yabancı bayrakta 1400 UD ve 1 usta gemici personel azaltıldı gemide ekstra yok bu bilgiyi paylaşmak istedim. Kontratı tamamlayıp ayrıldım. İyi çalışmalar dilerim..

  Yanıt
 3. serdar turan

  Usta gemiciyim 20 yildir gemilerdeyim enson mardasdan indim gemi tonaji 58 500dur sizinllede calismak isterim butun evraklarim hazirdir tel.05522457450.05467763038 nolu numaradan ulasirim atres.sinop ayancik.cayici mah.yukari erkengunez no2 kadife sokak

  Yanıt
 4. Tamer UZAR 0543 537 14 42

  Siz de çalışan arkadaslarim kumanya ve calisma sartlarinin iyi oldugundan bahsedip tavsiye ettiler. Onun için sizinle çalışmak onur verir, ödemelerim olduğundan yabancı bayrak gemilerinizde çalışmak isterim. Ro ro ve konteynir gemilerde 6 yıl çalıştım, bütün evraklarim tam. İşe ihtiyacım olduğundan uzun yıllar çalışırım.

  Yanıt
 5. teo

  Firma yabancı personele dönecek duyumları alıyoruz,4.kaptan hariç yukarısını Türk gerisini komple yabancı yapacaklarmış,hayırlı olsun.

  Yanıt
 6. oğuz görücü

  merhaba kıran ailesi 7 yıldır denizcilik sektöründe aktif görev yapıyorum.makina lostromosuyum yağcı olarakda görev yapabilirim evraklarım tam,sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım..0542 594 94 85

  Yanıt
 7. TAMER ARASAN

  TAMER ARASAN AŞÇIYIM BÜTÜN EVAKLARIM TAMAM SİZİNLE ÇALIŞMAK BENİM İÇİN MUTLULUKTUR.SADECE GEMİYE İLK ÇIKACAĞIM AMA BU SİZİ DÜŞÜNDÜRMESİN ÇÜNKÜ 3000 -4000 KİŞİLİK YEMEK YAPTIĞIMIZ İÇİN KUMANYA GİDERLERİ İLE TECRÜBEM VARDIR.TEŞEKKÜRLER..

  Yanıt
 8. Mustafa yavuz

  3.zabit ve mühendis : 2600$ 6+1
  Elk zabiti ve 4. Kaptan: 2500$ 6+1
  Fiter ve aşçı : 1550$ 6+1
  Yağcı, usta gemici, kamarot: 1400$ 6+1
  2016 yılının ilk çeyreğinde maaşlar düşürüldü. Daha sonra yıl sonuna doğru maaşlar düştüğü için personel ve zabitan kalitesi dibe vurunca tekrar başmühendis, kaptan, ikinci kaptan ve ikinci mühendis maaşlarını tekrar eski haline yükselttiler.

  Yanıt
 9. hilmi hasanmüldür

  merhaba 8 yıldır arkas denizcilikde ascılık yaptım referansım mevcuttur butun belgelerim yenidir sizle calışmak istiyorum saygılarla

  Yanıt
 10. ABDULLAH KAZOGLU

  MERHABA KIRAN AİLESİ 21 YILDIR DENİZDE ÇALIŞIYORUM.GÜVERTE LOSTROMOSUYUM SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.EN SON GENEL DENİZCİLİK DRAMAR DENİZCİLİK ..TE ÇALIŞTIM.TÜM EVRAKLARIN HAZIR AMERİKAN VİZEM VAR SAYGİLARİMLA 05354571017

  Yanıt
 11. Aydin Mirzeyev Akif oglu

  selam ben uzun yillar tanker ve kuru yuk gemisinde calismisam usta gemici olmaqla simdi bana bir is bulunursa iyi olur onceden tesekkurler.+994557085500 /+994516630100 BAKU/ AZERBAIJAN

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir