Anasayfa / Gemi Maasları / KIRAN 2016 MAAŞLARI

KIRAN 2016 MAAŞLARI

Kıran Denizcilik 2016 Maaşları, Çalışma Şartları, Gemileri, Kontratları ve dahası..

Kıran Denizcilik, Sektöründe en çok merak edilen konuların başında kazanılacak maaşlar geliyor. Gemi kaptanı maaşları ne kadardır? Vardiya Zabiti maaşları, gemici maaşları, aşçı reis lostromo maaşları ve dahasını sitemizde iş ilanlarında bulabilirsiniz.

KIRAN DENİZCİLİK 2016 YILI MAAŞLARI

Sizde çalıştığınız şirket ile ilgili bilgi ve görüşlerinizi facebook hesabımızdan ve sitemizde bulunan iletişim sekmesinden paylaşarak denizci dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz..

İŞTE ARTILARI-EKSİLERİ MAAŞLARI-KUMANYASI VE HAKKINDA MERAK EDİLENLERLE KIRAN DENİZCİLİK

Kıran Denizcilik Filosunda bulunan 17 dökmeci gemi ile Türkiye’nin en büyük Dökmeci gemisi olan firmalarından.

gemi1

KIRAN’ın öyküsü 1959 yılında bir Bakım-Onarım Atölyesinde başladı.
Uzun yıllar sonra, satılığa çıkartılan eski bir yük gemisi, şirketin denizciliğe başlamasında öncü rol üstlendi. “KAR” isimli, 1.500 Dtw kapasiteli gemi, KIRAN Denizcilik Filosu’nun tarihindeki yerini aldı.

Onarılarak 2.200 Dwt kapasiteye çıkartılan gemi “ M/V Tahir Kıran” adıyla tescil edildi. Bu gemi, ticari denizcilik ve gemi işletmeciliği konularında yepyeni bir şirketin kurulmasında ilk adım oldu. Tüm acemilikler bu gemide ustalığa dönüştü, umutlar yeşerdi, büyüdü. Bu gemi bir kuruluşun gerçek bir denizcilik şirketi haline dönüşmesine neden oldu.

Turgut KIRAN:

Şimdi, denizcilik hizmetlerinde 50. Yıla girerken, arkamıza dönüp baktığımızda, o küçücük gemiyle başlayan tutkunun hiç azalmadan, hatta daha da artarak sürdüğünü görüyoruz. Biz, 49 yıldır, denizcilik aşkımızı, mesleki prenisplerimizi, dürüstlük ilkelerimizi hiç bozmadan, azim ve kararlılıkla işimizi yaptık. Dünya denizlerinde Bayrağımızı şerefle dalgalandırdık. Türk denizcilik sektörünün gelişmesi, büyümesi için elimizden geleni seve seve yaptık.

İşimizi bundan sonra da nesiller boyunca aynı istek ve inançla yapmayı sürdüreceğiz.

 Sevgili Dümen Suyu okurları,

Sitemizde sizlerden gelen bilgiler ışığında denizcilik firmalarının maaşlarını yayınlıyoruz. Sinyorita ve benzeri bir çok ugulamayı ise paylaşmaktan imtina ediyoruz fakat ilgilendiğiniz firmalar için iletişim sekmesinden ek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

KIRAN DENİZCİLİK MAAŞLARI (YABANCI BAYRAK)

Bir kez daha tekrar etmek isteriz ki sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika (varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 6.300 USD 6+1

2.KAPTAN/MÜHENDİS 4800 USD 6+1

ZABİTAN 3000 USD 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1700 USD 7+1

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1530 USD 7+1

Dünya (Zenith) Denizcilik Maaşları için burayı tıklayınız.

KIRAN Denizcilik MAAŞLARI (TÜRK BAYRAK)

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 6.000 USD 6+1

2.KAPTAN/MÜHENDİS 4500 USD 6+1

ZABİTAN 2800 USD 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1250 USD 7+1

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1100 USD 7+1

Sitemizde yer alan diğer maaş bilgileri için;

Genel Denizcilik Maaşları için burayı tıklayınız.

Diğer maaş bilgileri için iş ilanları sekmemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sizlerden gelen bilgiler ışığında hazırlanan bu çalışmada Senyorita vb sebeplerle ve kişiden kişiye değişen bir uygulama varsa farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dön

DUYDUNUZ MU?

Turkon Gemisi Kaan Kalkavan Tutuklandı

Turkon Denizciliğe ait 1850 TEU taşıma kapasitesine sahip M/V KAAN KALKAVAN isimli Türk bayraklı konteyner …

12 yorumlar

 1. 2.Kpt maaşı 4300 üst ye indirildi.

  • Shehriyar Memmedli

   ben gemici olarak calismak isterdim BUTUN BELEGELERIM VAR RUS INGLIS FRANSIZ DILLERINDE KONUSURUM.azerbaycan dovlet deniz akademisini bitirdim.gemicilik ve gemi yonetimi (navigator) 1 yillik deniz tecrubem var

 2. salam men kiev dovlet denizcilik akademiyasin bitirmisem butun sertifikatlarim var bir denizci kimi sizinlerle calismaq isterdim Rus Inglis dillerinde konusa bilirem..

 3. Ben usta gemiciyim tüm belgelerim hazır bulunmakta ve sizlerin gemilerinizde çalışmak isterim saygılar

 4. muhammet faruk bayraktar

  bütün belgelerim hazır kamarot olarak uzun vadeli firmanızla iş yapmak isterim

 5. 2. Kpt maaşı yabancı bayrakta 4800 usd ye geri döndü. Şimdilik sadece kpt ve 2. Maaşları eskiye dönmüştür.

 6. güverteciyim bütün evraklarım hazır. iş arıyorum..

 7. Merhabalar Kıran denizcilik usta gemici maaşları şuanda yabancı bayrakta 1400 UD ve 1 usta gemici personel azaltıldı gemide ekstra yok bu bilgiyi paylaşmak istedim. Kontratı tamamlayıp ayrıldım. İyi çalışmalar dilerim..

 8. Makine stajyeriyim yıldız teknik üniversitesinde okuyorum evraklarım hazır 15 ocaktan sonra çıkabileceğim gemi arıyorum

 9. Usta gemiciyim 20 yildir gemilerdeyim enson mardasdan indim gemi tonaji 58 500dur sizinllede calismak isterim butun evraklarim hazirdir tel.05522457450.05467763038 nolu numaradan ulasirim atres.sinop ayancik.cayici mah.yukari erkengunez no2 kadife sokak

 10. bilal koçan

  Benimde tüm evraklarım hazır aşcıyım 7 yıllık gemi feçmişim var tüm evraklarım sımdi hazırım.haZır numaram 05060564462

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir