Marinsa Denizcilik 2017 Maaşları

Marinsa Denizcilik 2017 Maaşları, calışma şartları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgileri sizler için derledik. Takipçilerimiz firma ile ilgili görüşleri genel olarak olumlu. Kumanyası iyi, Personeline değer veriyor, Yazılan dilekçeler dikkate alınıyor, Evlilik, askerlik, hastalık, doğum, ölüm gibi özel durumlarda hasasiyetleri yüksek. Gemilerinde spor salonu vb sosyal imkanlar mevcut.

 

Ülkemizin beşinci en büyük denizcilik firması olan Marinsa Denizcilik A.Ş. filosunda 22 gemi bulunuyor.

Marinsa Filo

Marinsa Denizcilik gemileri, 2 adet 180.000 dwt cape size, 2 adet 83.000 dwt kamsarmax, 8 adet  55.000 – 59.000 dwt arası tonajlarda supramax, 6 adet 36.500 dwt handysize, 2 adet 158.000 dwt suezmax tanker ve 2 adet 106.000 dwt LR2 olmak üzere toplam 22 adet ve yaklaşık 1.730.000 dw tondur.

Marinsa Denizcilik Adres

Marinsa Denizcilik Adresi: KüçükSu mahallesi, Ömürtepe Sokak, No:61 Kandilli Sokakları, A13 Blok, Üsküdar/İstanbul (Anadolu Yakası)

Marinsa Denizcilik 2017 Maaşları

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 6.500 USD 5+1

2.KAPTAN/MÜHENDİS 4700 USD 5+1

ZABİTAN 3000 USD 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1700 USD 7+1

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1600 USD 7+1

Sizlerden gelen bilgiler ışığında hazırlanan bu çalışmada Senyorita vb sebeplerle ve kişiden kişiye değişen bir uygulama varsa farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Marinsa Denizcilik Telefon ve İletişim 

Personel Müdür: Sn.Çağatay Tunca (0216) 537 79 00

Marinsa Denizcilik İş İlanları

Marinsa Denizcilik İş Başvuru Formu

Zenith Denizcilik 2017 Maaşları

Benzer yazılar

15 Yorum

 1. CIHIF COOK AYTEKİN ZARPLI.

  Bir gemici için ne gerekli ise gemilerimizde mevcut. Uzun zamandır marinsada çalışmaktayım işine sadık olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Gemilker yeni . Tabiki sorunlar mevcut olabilir çünkü sonuçta uzak yol çalışılıyor. TECRÜBESİ OLAN TÜM SORUNLARI AŞAR.

  Yanıt
 2. dertli bi ikinci

  Maaşlar güncel değil . 4.ler 2650 3. Ler 2750 alıyor . 2. Ler ve başlar maaşları doğru ama kontratlar altı aya çıkarıldı.
  Ayrıca şirket marlow isimli crew Management şirketiyle anlaşma yaptı ve kaptanlar ve ikinciler çoğunlukla ukraynali. Ve bu ukraynalilar 4 ay kontratla gelip 7000 doların üstünde maaş aldıkları için Türk kaptanlar ve carkcibaslari bu adaletsizlikten dolayı şirkete küsmüş durumdalar. Şirketin en emektar kaptanlarini dahi kusturduler . Ukraynalı ikincilerle Türk ikinciler arasında da 1000 doların üstünde maaş farkı var ve Türk ikinciler 6 ay kontrat yapılırken yabancılar 4 aylık yapıyor. Şirketin şu anda anlam verilmez bir politikası var. Is bilmeyen adamlar dolarlari götürürken biz Türk kaptanlara Türk baş muhendislere hasret kaldik. Sonumuz hayrolsun.

  Yanıt
 3. DAVUT CEM ŞANLI

  Merhaba çağatay bey ben
  Aşçı başı DAVUT CEM ŞANLI
  2008 den buyana farklı firmalarda çalıştım
  İyi bir aşçıya ihtiyaç varsa sizinle çalışmak istiyorum saygılar
  Tanker ve kimyasal belgelerimde vardır ekmek ve diğer hamur çeşitlerini de gemide yapmaktayım içli köfte ve pide lahmacun Adana Kebap gibi çeşitleri de çıkarıyorum gemide tatlıları saymıyorum daha gaziantep liyim yaşım 45 enson yardımcı da uzak yol konteyner 22 bin tonda çalıştım captewoon da gemiden ayrıldım iş çok ama sağlam firma bulmak zor yabancı personel le de uzun süre çalıştım azeri gürcü ukraynalı
  Saygılar iyi çalışmalar
  AŞÇÍ BAŞI davut cem şanlı..

  Yanıt
 4. mehmet bal

  37 yıllık denizciyim.her dönemde Türk zabitlere haksızlık yapılmıştır.ağırlıklı olarak D.B. Deniz Nakliyatı T.A.Ş, Akar grup, Arkas ve Turkonda çalıştım. artık izinci yada kısa kontratlarla çalışmak istiyorum ..en verimli olduğumuz dönemlerde yapılan haksızlıkları görünce mesleğimden uzaklaşmaya başladım.

  Yanıt
 5. Elvin Abbasov

  salam adim Elvin Abbasovdur Azerbaycan Dovlet Deniz Akademiyasini bitirmiwem Neqliyatda Dasinmalarin ve Idare etmeyin Tewkili sahem uzre islemek cox isteyirem Turkiyede ,Moskvada yawayiram evliyem cocugum var Insallah bir iw olsa yazarsiz

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir