OMIKRON Crew Management İ.T.Ü Denizcilik Fakültesinde

OMIKRON Crew Management

22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi OMIKRON Crew Management’ı ağırladı. OMIKRON’u temsilen konferansa Sn. Burak ŞERMET, Ozan Mert EREN ve Özgür ALEMDAĞ katıldı.

Şirketin kuruluşu ve tarihi ile alakalı verilen bilgilerle başlayan konferans Sn. Özgür ALEMDAĞ’ın şirket hedeflerini ve bu hedefler doğrultusunda atılan adımları anlatmasıyla devam etti. Başta Oldendorff olmak üzere zabit ve stajyer gönderdiği yabancı şirketler hakkında ufak bir tanıtımdan sonra stajyer ve zabit politikası hakkında bilgi veren ALEMDAĞ gemilerinde gönderilen kişilerden iyi geri dönüşler alındığını ve gönderilen zabitan ve stajyer sayısının artması için şirketlerle sıkı bir temasta olduklarını belirtti.Konferans soru cevap bölümü ile son buldu.

Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler, şirket yetkilileriyle bire bir görüşerek OMIKRON Crew Management hakkında daha fazla bilgiye sahip oldular. Kokteylin ardından OMIKRON Crew Management yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.

Sizler de okulunuzun kariyer günleri vb etkinlikleri ile ilgili haberleri info@dumensuyu.com adresine mail atarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulubü Zenith Denizciliği Ağırladı

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir