Pearl Naval Denizcilik 2018 Maaşları

Pearl Naval Denizcilik

Pearl Naval Denizcilik diye bir firmanın adını bile duymayan bir çok denizciden biriyseniz bu çok normal. 2017 yılının Haziran ayında faaliyet göstermeye başlayan firmanın ismi yeni yeni duyulmaya başladı. Pearl Naval Denizcilik kapsamlı ship management hizmeti veren bir firma. Yani tam kapsamlı ticari ve teknik işletme.

Personel, Kumanya, yedek parça, geminin teknik problemleri, geminin kiraya verilmesi, gemiye yakıt alınması, yağ alınması gibi geminin bütün operasyonu bu hizmetin içine giriyor. Bir anlamda hem işletme hem de acentalık hizmeti gibi düşünülebilir.

Pearl Naval Denizcilik İnsan Kaynakları Müdürü Kpt.Özge Ataman bizlerle 2018 maaşlarını paylaştıktan sonra siz değerli takipçilerimiz için firmayı biraz araştırmak istedik. Firmanın internet sitesinin çalışmadığını farkettik. Umarız biz bu satırları yazarken sorun her neyse giderilir. Konu internet teknolojilerine gelmişken DümenSuyu ekibinin tüm Türk Denizcilik şirketlerine ücretsiz ve çıkarsız sosyal medya, internet ve yazılım konularında teknik destek vermekten çekinmeyeceğini de belirtmek isteriz.

Not: Bu yazı yayınlandıktan sonra İnternet sitelerinin yapim asamasinda oldugu ve ay sonunda acilacaginı belirttiler. Su an yazilimi tamamlanmış. Resimler ve girisler, yazilar hazirlaniyormuş. Kendilerine Linkedin, facebook sayfalarimizdan ulasabilirsiniz. Ayrica google haritalarda da sirket adresi kayitli.

Pearl Naval Denizcilik Kimdir?

Kendilerine internet sitelerinden ulaşamadık fakat görünen o ki 6 aylık kısa sürede bir çok basın yayın organı ile iletişime geçmişler. Tebrik ederiz. Aslında isimler tanıdık. Gürhan Burak  ALKOÇ Pearl Naval Denizcilik şirketinin kurucusu. İsmi tanıdık gelecektir. Kendisi medyada ve sosyal medyada aktif sayılı denizcilerden. 

Gürhan Burak ALKOÇ’u nereden tanıyoruz diyecek olursanız,

Ayships (Aydın Deniz İşletmeleri A.Ş) CEO su, 

Ciner Denizcilik Genel Müdürü

Active Shipping Enskeptörlerinden

YDO Gemi Makinaları İşletme Mezunu (1999)

Defav Yonetim Kurulu Uyesi

Pearl Naval Denizcilik kadrosu da tanıdık isimlerden oluşuyor, Operasyon Müdürü Atılım Eren (YDO 2004) (Ayships), DPA Erdem Bal (YDO 2004) (Ayships), Personel Müdürü Özge Ataman (YDO 2005) (Ayships) ve camiadan daha bir çok tanıdık isim.

Pearl Naval Denizcilik Filosu Gemileri

Pearl Naval Denizciliğin işlettiği 3 kuruyük gemisi mevcut fakat bu sayının kısa sürede artacağı aşikar. 

MS JUPITER 2008 Yapımı 57.000 DWT Marshall Bayrak

MS ATLANTIC 2010 Yapımı 33.000 DWT Marshall Bayrak

MS CHARM 2010 Yapımı 33.000 DWT Marshall Bayrak

Pearl Naval Denizcilik Maaşları

Kaptan-Baş Mühendis 6.460 USD 5+1 7.752 USD 

I.Zabit-II.Mühendis 5.210 USD 5+1 6.252 USD

II.Zabit-III.Zabit-III.Mühendis-Elektrik Zabiti 2.750 USD 6+1 3.209 USD

Stajyer 400 USD 

Gv Lostromosu-Fiter-Aşçı 1670 USD 7+1 1.908 USD 11+2 1.973 USD

Usta Gemici-Kamarot 1497 USD 7+1 1.710 USD 11+2 1.769 USD

Tüm gemilerinde internet hizmetinin sunulduğunu da ayrıca belirtelim. İlave olarak ayin personeli ve bonus uygulaması da mevcuttur.

DümenSuyu ekibi olarak maaşlar hakkında yorumlarımız zabitan kadrosunda maaşların piyasa şartlarında düşük kaldığı yönünde. Seçim sizlerin. Yeni şirketlerin kadrolarında kuruluşundan itibaren yer alarak farkınızı ortaya koyabilir ve gerek denizde gerek karada kendinize bir gelecek çizebilirsiniz.

Pearl Naval Denizcilik İş Başvurusu

Pearl Naval Denizciliğin sitesine ulaşamadığımız için başvuru linki bulamadık fakat hr@pearlnaval.com mail adresinden personel Müdüresi Özge Kaptana mail gönderebilirsiniz.

Adres: Hukukcular Towers No.66, B Blok, Kat.15 Cevizli, Kartal, Istanbul Tel: 0216 510 20 19

Her zaman ki gibi tekrar etmek isteriz ki sitemizde yer alan denizcilik firmalarına ait çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgilerden kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika (varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

Pearl Naval Denizcilik’e denizcilik sektörünün gerek ekonomik, gerek siyasi, gerekse ticari anlamda zor şartlarda geçirdiği bu günlerde kolaylıklar dileriz. Türk Denizcisinin neler yapabildiği konusunda elçilik görevini başarıyla göğüsleyeceklerine inanıyoruz.

Benzer yazılar

21 Yorum

 1. Kadir ümit erez

  Vasıflı usta gemiciyim 1986 yılından beri sizinle çalışmayı istiyorum şu anda izindeyim bütün evraklarim hazır marshall liman cüzdanımda mevcuttur 0535 316 3192

  Yanıt
 2. MUSTAFA AKTUĞ

  G v t Lostromosuyum 1992 tarihidenberi Gemilerde Calisiyorum 43yasindayim Evraklarim Eksiksiz Tamam Sizlerle calismayi allah nasip ederse calismak istiyorum Gsm 0543 217 7467. BARTIN
  MUSTAFA. AKTUĞ

  Yanıt
 3. Bülent Yılmaz

  Izmitten bülent yılmaz gemi adamı kimliğimi çıkarttım gemilerde acilen işe ihtiyacım var şu tesisat ve kaynak işleri yapıyorum 05058575725

  Yanıt
 4. Sedat Canbolat

  Allah selamet versin. Pearl Naval. Shipping. Ben gv lostraması, 22 yıldır en iyi firmalarda çalışmış emektar bir denizciyim. A B olarak ilk deneme olrak işe hazırım, saygılarımla.

  Yanıt
 5. turgay

  bizim ülkemizde böyle hiç bilmediği firmalara bile hemen balıklama dalan insanlar varken bizim ülkemizde denizcilik 1 milim ilerlemez bu insanların yüzünden malesef bizde yanıyoruz personel müdürleride zabitlerde ondan sonra tabikide en küçük bir şeyde valizini topla der.nasıl olsa türkiyede böyle denizciden bol ne var.

  Yanıt
 6. ERKAN ŞENTÜRK

  Selam. Ben usta gemicyim orduluyum firmanızda çalışmak istiyorm uygun görürseniz yağcı denizcilikde 5yıl çalıştım hiç ayrılmadan. Sonra ulusoy denizcilikde çalıştım. 12sene denizcilikdr çalıştım numaram 05362990425

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir