Teekay 2017 Tanker Maaşları Açık Pozisyonlar ve İş Başvurusu

Teekay 1973 yılında Torben Karlshoej tarafından kurulur. Torben’in liderliğinde Teekay bir taker operatöründen denizcilik marketindeki lider armatörler arasında önemli bir pozisyona yerleşir. Bugün Teekay     12 milyar dolarlık mal varlığı ile dünyanın önde gelen denizcilik firmalarından birisi. Offshore, gaz ve tanker alanlarında faaliyet gösteriyor.

Teekay The New York Stock Exchange (NYSE) 4 Farklı Fon’da değerlendirilebiliyor.

Teekay vizyonunu “Dünyaya Enerji Getirmek” şeklinde tanımlamış. Gelin şimdi hep birlikte Teekayi masaya yatırarak inceleyelim.

Sevgili DümenSuyu okurları en başta şunu söylemekte fayda var ki; Teekay gibi yabancı büyük firmalarda maaş ödemesi, kumanya, yaşam standartları gibi konulara hiç bir zaman değinmiyoruz ve değinmeyeceğiz, borsa da faaliyet gösteren bu gibi firmaların tüm kalemleri halka açıktır ve sürekli sorgulanabilir o yüzden maaşınızın yatacağı gün değil saat bile bellidir.

Kumanyası ve yaşam koşulları ise evinizden bile rahat olabilir.

Teekay Filosu

Teekay Filosundaki gemiler saymakla bitmiyor o kadar ki kendileri bile internet sitelerine tek tek girmek yerine bir excel dosyası olarak sunuyorlar. Merak edenler aşağıdaki linkten ulaşabilirler

https://teekay.com/fleet/

Teekay 2017 Tanker Maaşları

Master – 12,500 USD

Chief Engineer – 12,250 USD

C/O & 2/E – 8350 USD

OOW &EOWW & Electrician 4500 USD

Bosun – 26700 USD

P.Man &Fitter&Cook – 2550 USD

A/B & Oiler – 2050 USD

Stw & O/S – 1950 USD

Teekay Açık Pozisyonlar ve İş Başvurusu

Teekay de çalışmak için henüz ülkemizde bir aracı kurum ya da kuruluş bildiğimiz kadarıyla bulunmuyor fakat şöyle bir şansımız var ki Teekay açık pozisyonlar sürekli ve güncel olarak internet sitesinde bulunduruyor.

Teekay’in internet sitesinde Sea Careers bölümüne girerseniz gemi tiplerine göre seçeneklere ayrıldığını göreceksiniz. Tanker-LNG-Off Shore-GAS-Dökmeci ve benzeri gemi tiplerinden birini seçtiğinizde karşınıza 3 seçenek çıkacak.

Filipino Seafarers, Indian Seafarers ve All Other Nationalities

Aslında bu kısım biz Türkler için bi yandan üzücü diğer yandan ise hırs veriyor. Turkish Seafarers diye bir kısım daha açılsa sizce de hoş olmaz mı?

Bu kısımda mecburen All Other Nationalities seçiyoruz ve View Opportunities tıklarak devam ediyoruz.

Bu bölümün sürekli değiştiğini belirtmekte fayda var. Biz bu satırları yazarken tanker filosu kısmında açık pozisyon olarak 2.Mühendis (1st Assistant Engineer) Baş Mühendis, Kaptan ve 2.Kaptan arayışı var.

Size uygun olan pozisyonu seçtiğinizde gereklilikleri görebilirsiniz (örneğin 2 .Kaptan için 24 ay tankerde 2.kaptanlık tecrübesi istiyorlar. Buradan Apply for Job seçeneğini tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

http://teekay.com/sea-careers/

Türk Denizcilik Firmalarının da bu kaliteyi yakalaması en büyük temennimizdir.

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

10 Yorum

 1. 3.kaptan

  Senior officerı tüm gemi şirketleri arıyor,ayrıca 24ay tanker tecrübeli olduktan sonra geriye ne kalıyor!Keşke yeni mezun türk zabit alımı yapılsa.Bir hintli kadar değerimiz yok!

  Yanıt
 2. Serdar

  Usta gemici 22yıldır denizdyimsizinlçalışmaktayım sizinle de çalışmak isterim enson kuru yük gemisinde idim perşembe günü tanker sertifikalarını alıcam saygılarımla gereğini düşünmenizi arz ederim sinop memleket tel. 05422118337 0 5522457450

  Yanıt
 3. Berkan

  Daha yeni tanker ve gemi adamı sertifikalarını aldım pasaportum ve gemi adamı cüzdanım elime ulaştı. 1999 doğumluyum bu işi yapmaya çok hevesliyim. Gerek 6 ay gerek 8 ay kontrat olsun seve seve çalışırım.. TEL: 05392864848

  Yanıt
 4. Cemal Gürsoy

  Merhabalar. Üniversite mezunuyum. Aşçıbaşıyım. Çok yönli ve sıradışı bir aşçıyım. Yeterince çalışma tecrübem ve sürem vardır. Şİrketinizde çalışmak istiyorum.
  Tel. 0538.948 4060

  Yanıt
 5. Mehmet çaygökçe

  Gemici kagıdım var kamorot olarak çalışmak isterim iş tecrübem vardır tanderlerde çalışmışlıgım vardır sizinlede çalışmak isterim saglılarımla

  Yanıt
 6. Mehmet çaygökçe

  Gemici kagıdım var kamorot olarak çalışmak isterim iş tecrübem vardır tankerde çalışmışlıgım vardır sizinlede çalışmak isterim saglılarımla

  Yanıt
 7. Mehmet çaygökçe

  Gemici kagıdım var kamorot olarak çalışmak isterim iş tecrübem vardır tankerde çalışmışlıgım vardır sizinlede çalışmak isterim saglılarımla tel:0539 587 55 69

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir