Transal Denizcilik Maaşları, Çalışma Şartları, Kontratı

Transal Denizcilik (Altınbaş Holding)

Transal Denizcilik Türkiye’nin en güçlü holdinglerinden Altınbaş Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren ve 12 yıllık mazisi olan başarılı kimyasal/petrol tankeri şirketidir.

Transal Tanker filosu 4 yaş ortalamaya sahip 6 tanesi kimyasal 2 tanesi petrol tankeri olmak üzere toplam 8 gemiden oluşuyor.

Altınbaş Holding bünyesinde faaliyet gösterdiğini söylediğimiz Transal Denizcilikten bahsetmişken Altınbaş Holdingden bahsetmemek olmaz tabii ki.

Sevgili DümenSuyu okurları Altınbaş holding mazisi ikinci dünya savaşı sonrasına dayanan Gaziantep şehrimizde hayat bulmuş köklü ve uluslararası ticaret yapan firmalarımızdan.

Bu gün bir çok denizci Transal denizciliğin altınbaş ile bir alakası olduğunu bilir fakat Altınbaş Holding kimdir nedir yatırımları nelerdir pek bilinmez.

Gelin hep birlikte inceleyelim.

Transal Denizcilik ve Altınbaş

Altınbaş Kuyumculuk, ALPET petrol, ALPET Madeni Yağları, ASSOS, Transal Denizcilik, Galata Denizcilik, Altınbaş Mücevherat, Creditwest Bank, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi gibi bir çok markanın dahil olduğu genel toplamda 35 marka…

Yukardaki markalar Transal Denizciliğin sırtını ne kadar sağlam duvarlara yasladığının en güzel örnekleridir vu bugün Transal Denizcilik Türkiyedeistikrarlı bir gelecek vaadeden kimyasal tanker firmalarındandır.

Transal Denizcilik

2005 yılında Altınbaş Holding bünyesinde yer alan ALPET Petrol yüklerinin taşınması için gemi işletmeciliğinden armatörlük sektörüne adım atan Transal Denizcilik yakın geçmişte yaşlı filosunu yenileme çalışmaları yapmıştır.

Transal günümüzde sermayeyi kullanmak adına yeni inşaa trendlerini, Pazar ihtiyaçlarını, tanker ve konteyner piyasalarını yakından takip etmektedir.

Transal Denizcilik Filosu

Transal filosu 6 tanesi kimyasal 2 tanesi petrol tankeri olmak üzere toplam 8 gemiden oluşuyor. Aşağıdaki listede bulunanlar armatörlük diğer 2 petrol tankeri ise işletme olarak Transal Denizciliğe hizmet vermektedir.

SAPPHIRE-T Yabancı bayrak  Petrol / Kimyasal Tanker

TURQUOISE-T Yabancı bayrak  Petrol / Kimyasal Tanker

TOPAZ-T Yabancı bayrak  Petrol / Kimyasal Tanker

DIAMOND-T Yabancı bayrak  Petrol / Kimyasal Tanker

PEARL-T Yabancı bayrak  Petrol / Kimyasal Tanker

RUBY-T Yabancı bayrak Petrol / Kimyasal Tanker

Transal Denizcilik Maaşları

Kaptan/Baş Mühendis 4+1 toplam 10.300 USD

2.Kaptan/Mühendis 4+1 toplam 7.500 USD

Zabitan 4+1 toplam 3.800 USD

Reis-Fiter-Aşçı-Lostromo-Pompacı 4+1 toplam 2.200 USD

Usta Gemici-Yağcı 4+1 toplam 1.700 USD

Transal Denizcilik İletişim ve Adres

Yesilköy Mah.Atatürk Cd.No:12, EGS Business Park Bloklari, B2 Blok, Kat:5, Ofis No:205-208

34149 Bakirköy İstanbul Türkiye

Telefon: 0212 465 83 50

info@transal.com.tr

crew@transal.com.tr

Transal Denizcilik İş Başvurusu

Transal Denizcilikte Çalışmak için yukarıdaki iletişim adreslerine bizzat başvurabilirsiniz.

Her zaman ki gibi tekrar etmek isteriz ki sitemizde yer alan denizcilik firmalarına ait çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika (varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

DümenSuyu ekibi olarak Transal Denizciliği tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Sener Denizcilik 2017 Maaslari

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

13 Yorum

 1. ibrahim

  mrb transal sırketı benım vardıya tutarım var tankerde calısmısım ama benım tercıhım kımyasal eger yardımcı olursanız belgelerım kuru yuk kımyasal petrol tanker bumnlar var yasım 25 pasaport 2 yıl var bılgınıze tesekkurler

  Yanıt
 2. hilmi hasanmüldür

  aevraklarım ve vizelerim tamdır firmanızın gemilerindeşçı olarak arkasda 7 yıldır çalışmışlıgım var yaş hadinden emekli oldum firmanızın gemilerinde calışmak isterim

  Yanıt
 3. Bekir sengel

  Merhabalar transalekibi allah güç guvvet versin sizlerle çalışmak isterim istagemiciyim 10 yil tankerde caistim 05303549533 cikabilirim hemen

  Yanıt
 4. Hasan saklı

  Merhaba ben evraklarimi yeni cikardim yabanci bayrak tanker gemilerinde calismak istiyorum asci yardimcisi sertifikam ( kamerot) belgelerim hijyen sertifikam hepsi tamam.535 227 7135 bana ulasirsaniz hazirim.

  Yanıt
 5. Tamer Dönmez

  Merhaba ben 2009 dan beri chemfleet firmasında calistim full kimyasal tanker gemilerinde pompaci reislik yaptim evraklarım hazır sizin firmanızda calismak istiyorum hemen çıkmaya hazirim 05385299003

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir