Anasayfa / Gemi Maasları / Ulusoy Denizcilik 2016 Maaşları

Ulusoy Denizcilik 2016 Maaşları

Ulusoy Denizcilik 2016 Maaşları, Çalışma Şartları, Gemileri, Kontratları ve dahası..

Ulusoy Denizcilik 2016 Maaşları

Sevgili DümenSuyu okurları Türkiye’de Ro-Ro denilince akıllara gelen firmalardan birisi olan Ulusoy Denizcilik i sizler için masaya yatırdık.

Özellikle belirtmek isteriz ki maaş skalasını duyunca bir yanlışlık vardır diye düşünerek bu paylaşımı beklettik fakat maalesef maaşlar piyasanın ve itf skalasının çok altında. Son günlerde zam yapılacağı ile ilgili duyumlar alsakta 2016 bitmeden Ulusoy Denizciliğe de yer vermek istedik.

Ulusoy Denizciliğin avantajı 15 günde bir uğradığı Türk limanları sayesinde bir ayağınızı karada hissetmek ve Türk kumanyası olacaktır.

Ulusoy Denizcilik

Ulusoy Denizcilik Sektöre 1981 yılında gemi acentalığı ile girer. 1994 yılında 40 TIR kapasiteli ilk RORO gemilerini alarak Rusya ile Türkiye arasında köprü vazifesi kuran Samsun-Novorossiysk (Новоросси́йск) hattını kurarak armatörlüğe adımı atar.

Rusya ile artan ticari ilişkilerimizin getirdiği talep doğrultusunda kısa sürede gemi sayısını 3’e çıkararak hem Samsun-Novorosysk hem de Derince- illichivsk (Чорноморськ ) arasında hizmet vermeye başlar.

Ulusoy Denizcilik 2000 yılından bugüne Çeşme-Trieste hattında düzenli RoRo servis hizmeti vermektedir.

Denizcilik Sektöründe hızla ilerleyen Ulusoy Denizcilik 2003 yılında yapılan Çeşme limanı işletmesi ihalesinde en yüksek teklifi vererek Çeşme Limanının işletme hakkını 30 yıl süre için Özelleştirme İdaresi ve Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. ile devralır.

Denizcilik Sektörüne bir başka destek olarak Ulusoy, Çeşme’de yatılı, 20 derslik 480 öğrenci kapasiteli Ulusoy Denizcilik Anadolu Lisesi’ni kurmuştur.

Genel Müdür Mesut CESUR ’un aşağıdaki etkileyici sözleri ise Ulusoy Denizciliğin bugününü gözler önüne sermektedir.

Geride bıraktığımız yıllarda gerek ülkemizde gerekse de dünyada yaşanan ekonomik krizlere, tıpkı fırtınalı havalarda dünya denizlerinde dolaşan gemilerimiz gibi, göğüs geren grubumuz; bugün RORO başta olmak üzere, dökme yük, acentelik hizmetleri ve de liman işletmeciliği ile büyümeye ve uluslararası denizcilik camiasında uluslararası bütün kurallara uygun bir şekilde denizciliğin her alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

ULUSOY DENİZCİLİK FİLOSU

Gemi Adı / Tipi /Bayrağı /Yapım Yılı / Yeri

SAFFET BEY RO-RO Türk 1987 / DANİMARKA

ULUSOY-15 RO-RO Türk 2013 / ALMANYA

ULUSOY-14 RO-RO Türk 2012 / ALMANYA

ULUSOY-12 Kuru Yük Türk 2011 / ÇİN

ULUSOY-11 Kuru Yük Türk 2011 / ÇİN

ULUSOY-9 Kuru Yük Türk 2008 / ÇİN

ULUSOY-8 Kuru Yük Türk 2008 / ÇİN

ULUSOY 5 RO-RO Türk 1987 / DANİMARKA

ULUSOY DENİZCİLİK KONTRATLAR

Kaptan/Baş Mühendis/2.Kpt/2.Müh                     5+1

Elektrik Zabiti/3.Kpp-4.kpt/3.Müh                       6+1

Reis/Lostromo/Aşçı/Gemici/Yağcı/Fiter                7+1

ULUSOY DENİZCİLİK 2016 MAAŞLARI

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 11.000 TL 5+1

2.KAPTAN/MÜHENDİS 9.000 TL 5+1

ZABİTAN 6000 TL 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 3150 TL 7+1

USTA GEMİCİ-YAĞCI 2650 TL 7+1

KAMAROT 2300 TL 7+1

ULUSOY DENİZCİLİK İŞ BAŞVURUSU

Personel Müdürü Turgut Ergeç

Tel: 0216 3334444

Adres : Rüzgarlı bahçe mh. Şehit sinan eroğlu cd akel plaza b blok kat -3 kavacık Beykoz/İstanbul

http://www.ulusoysealines.com/

http://www.ulusoysealines.com/cv/

Sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika(varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

DUYDUNUZ MU?

beşiktaş denizcilik maaşları

Beşiktaş Denizcilik 2017 Maaşları

BEŞİKTAŞ DENİZCİLİK 2017 MAAŞLARI Beşiktaş Denizcilik hakkında ilk paylaşımı 2016 yılında yapmıştık. Henüz okumamış olanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir