Anasayfa / Gemi Maasları / Maaşları ve Hakkında bilinmeyenlerle YASA Denizcilik

Maaşları ve Hakkında bilinmeyenlerle YASA Denizcilik

Yasa Denizcilik Maaşları, Gemileri, Çalışma Şartları ve dahası..

Türkiye’nin en büyük firmalarından olan Yasa Denizcilik gemilerinde çalışan değerli okurlarımızdan derlediğimiz bilgileri siz dümensuyu okurları için paylaşıyoruz.

Sizde çalıştığınız şirket ile ilgili bilgi ve görüşlerinizi facebook hesabımızdan ve sitemizde bulunan iletişim sekmesinden paylaşarak denizci dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

YASA

Sevgili DümenSuyu okurları YASA Denizcilik ile karşınızdayız son dönemde maaş düşürdüğü gün satın aldığı 2 yeni gemi haberi ile gündemi sallayan YASA maalesef sadece şirketin büyüklüğü ile övünebileceğimiz, aldığını gemi personeline vermeyen firmalarımızdan. Gemileri genç, filosundaki gemi sayısının fazlalığı sebebiyle tercih edilebilir güçlü bir firma ama açıkçası bu firmaya dair uzun uzun birşeyler anlatmak içimizden gelmedi.

Bir kez daha tekrar etmek isteriz ki sitemizde yer alan denizcilik firmaları çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise (son dönemde oldukça artmıştır) ışığında kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda şirketin yakın dönemde maaşlarda yapılmış bir değişiklik olduğu için farklılıklar olabilir. Sizlerden ricamız bu yazının altına yorum olarak yapılan değişikliği ve firma hakkındaki görüşlerinizi bildirmenizdir. Temenni ediyoruz ki bu yorumları okuyan firma yetkilileri gerekli önlemi alacaktır.

YASA Denizcilik Filosu

Yasa Denizcilik filosu Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından. Tamamı Japonya ve Kore yapımı 55.000 dwt – 255.000 dwt arasında değişen superhandymax – kamsarmax ve biri de capesize 18 dökmeci gemi, 110.000dwt 2007-2008 japon-kore yapımı 4 aframax tanker…

DÖKME FİLOSU

YASA KAPTAN ERBİL, YASA H MULLA, YASA H MEHMET, YASA İLHAN, YASA AYSEN, YASA EMİRHAN, YASA PEMBE, YASA UNSAL SUNAR, YASA OZCAN, YASA GULTEN, YASA UNITY, YASA TEAM, YASA EAGLE, YASA FALCON, YASA FORTUNE, YASA PIONEER, YASA NESLİHAN, YASA DREAM.

TANKER FİLOSU

YASA GOLDEN MARMARA, YASA GOLDEN DARDANELLAS, YASA GOLDEN BOSPHORUS, YASA GOLDEN HORN

YASA Denizcilik MAAŞLAR (TANKER FİLOSU-YABANCI BAYRAK)

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 7.500 USD 4+1 

2.KAPTAN/MÜHENDİS 5600 USD 4+1

ZABİTAN 3300 USD 4+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1.900 USD 6+1 (extra var)

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1.750 USD 6+1 (extra var)

MAAŞLAR (DÖKME FİLOSU-YABANCI BAYRAK)

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 5.750 USD 5+1 

2.KAPTAN/MÜHENDİS  4.200 USD 5+1

ZABİTAN 2.500 USD 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1.600 USD 6+1 (extra var)

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1.400 USD 6+1 (extra var)

MAAŞLAR (DÖKME FİLOSU-TÜRK BAYRAK)

KAPTAN/BAŞ MÜHENDİS 5.500 USD 5+1 

2.KAPTAN/MÜHENDİS  4.000 USD 5+1

ZABİTAN 2.300 USD 6+1

REİS-FİTER-AŞÇI-LOSTROMO 1.300 USD 6+1 (extra var)

USTA GEMİCİ-YAĞCI 1.100 USD 6+1 (extra var)

DUYDUNUZ MU?

beşiktaş denizcilik maaşları

Beşiktaş Denizcilik 2017 Maaşları

BEŞİKTAŞ DENİZCİLİK 2017 MAAŞLARI Beşiktaş Denizcilik hakkında ilk paylaşımı 2016 yılında yapmıştık. Henüz okumamış olanlar …

13 yorumlar

  1. Oktay Çakıcı

    1850 usd zabıt maaşı veriyorlar kuru yükte bunuda yazın.

  2. bu fiyata çalışan zabitlere yazıklar olsun çalışmayın zabitsiz kalsınlar. yeni açılın üniversiteler yüzünden bnlar

  3. Yazık günah ne hale geldi piyasa. Yasa piyasayı öldüren firmadır. Ama suç yine bu maaşla çalışanlarda. Bu paralara çalıştıracak adam buluyorlar demek ki onlar da düşürüyorlar böyle

  4. Bu firma maaş anlamında rezil fyasko bir yer pinti ve cimrilikte üstlerine yok verdiğiniz rakamlardan daha düşük ödeme yapıyorlar ve malesef kimsenin gık çıkardığıda yok kapısında kuyruk var adamların…

  5. bazen adamına göre maaş verdikleri oluyor bence

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir