YMN TANKER MAAŞLARI

YMN TANKER HAKKINDA

YMN Tanker mazisi 2012 yılına dayanıyor. Hızla büyüyen ve filosundaki gemilerin sayısısını 2017 yılı itibariyle 9 gemiye ulaştıran YMN Tanker sektörde sağlam adımlarla ilerliyor.

Genel Müdürlüğü Sn. Çiğdem Ulukol hanımefendi tarafından yürütülen YMN tanker, 8 Mart 2017 Dünya kadınlar gününde düzenlenen Yakamoza Sempozyumunda “denizcilik sektöründe kadın istihdamı” konusunda en başarılı firmalar arasında yerini aldı.

YMN Tanker Deniz İşletmeciliği A.Ş çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgileri sizler için derledik.

Gelin hep birlikte inceleyelim.

YMN TANKER FİLO

YMN Tanker Filosu sahip olduğu gemiler ve işlettiği gemiler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Filosunda Malta bayraklı 9 gemi bulunan YMN TANKER filosu şöyle,

MED ATLANTIC

MED ARCTIC

MED BALTIC

MED NORDIC

MED PASIFIC

MED ADRIATIC

MED ANTARCTIC

HEATHER

FMT KNIDOS

YMN TANKER MAAŞLARI

Kaptan/Baş Mühendis 10.000 USD

2.Kaptan/2.Mühendis 7.400 USD

Zabitan 3.800 USD

Reis-Fiter-Aşçı-Lostromo 2.200 USD

Usta Gemici-Yağcı 1.700 USD

Kamarot 1.500 USD

Her zaman ki gibi tekrar etmek isteriz ki sitemizde yer alan denizcilik firmalarına ait çalışma şartları, gemi adamı maaşları, kontratlar, kumanyası ve benzeri bilgiler internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip eden dümensuyu okurları ve firma yetkilileri tarafından gelen bilgiler var ise kıyaslama ve sorgulama tarafımızca yapılarak hazırlanır.

Bu çalışmalarda Sinyorita, şirketlerin kişilere göre uyguladığı farklı bir politika (varsa) yada yakın günlerde maaşlarda yapılmış bir değişiklik var ise farklılıklar olabilir. Düzeltmek istediğiniz konuları yorum olarak belirtebilirsiniz.

YMN TANKER MAAŞLARI İŞ BAŞVURUSU

http://www.ymntankers.com.tr/crew-application-form.html

YMN TANKER MAAŞLARI İLETİŞİM VE ADRES

Adres: Altunizade Mah. Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Denizciler İş Merkezi, A Blok No:18/1 34662 Üsküdar, ISTANBUL

Telefon: 0216 562 13 20

Personel Müdürü:  Cemal Şenay (Karamürsel Meslek Yüksek Okulu)

DümenSuyu ekibi olarak YMN Tanker i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Transal Denizcilik Maaşları, Çalışma Şartları, Kontratı

Ana Sayfaya Dön

Benzer yazılar

10 Yorum

 1. Burak Kaya

  Meslek lisesi motor bolumu mezunuyum,Gemi makinalari bolumu okumaktayim suan. Ancak okuluma ara verdim maddi problemlerden dolayi, gemiye cikmak istiyorum is konusunda (sanayiiAlaninda) tecrubem var.Suan bir denizcilik kursunda Stcw belgelerimi ayni zamanda tanker ehliyetinide cikartiyorum. Deniz tecrubem olmadigindan dolayi gemiye cikabilirmiyim.Sirketinizi inceledim ancak vardiya tutmak icin bunyenizde bir kontrat devami gelirse ileriki zamanlarda calismak istiyorum.Kendime guveniyorum.Donus yaparsaniz sevinirim iyi calismalar.

  Yanıt
 2. engin sadıkoğlu

  selam ben usta gemici engin sadıkoğlu tanker tecrübem var ileri tanker evraklarım ve tanker setifikarım hazır amerikan vizem var marşhall ehliyetim var yani bütün evraklarım hazır geminize katılmak için bekliyorum tel numaram 05359602217

  Yanıt
 3. Abit meral

  2002 den beri denizciyim son 10yıldır armona denizcilikte yağcılık yaptim evraklarım tamam firmanızda çalışmak istiyorum teşekkür ettim 0543 261 93 68

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir